Jump to content
shalaq

Logo na stopke

Recommended Posts

Jesli ktos ma loga ktore mozna nakleic na stopke, to dawajcie je tutaj. Chodzi o duze logo w formacie jakiegos obrazu np .jpg. Wtedy jesli np ktos sobie kupi nowy naciag na przod stopki a bedzie chcial miec logo nie bedzie musial prosic dystrybutora o naklejke tak jak ja np.

Jako pierwszy mam prosbe- jesli ktos ma duze logo MAPEX w takim wlasnie pliku, bede wielce zobowiazany. Ja nie moglem takiego znalezc na necie niestety :(

Bardzo dobry temat. Ja też potrzebuje. Wolałbym jednak coś ciekawszego niż napis firmy. Te moje basix już mnie denerwuje. Chodzi mi naklejki typu jakiegoś obrazu, coś symbolizujące...Po prostu coś ciekawego. Centrale mam 22'. Jeżeli ktoś wie jak co takie dostać to prosze o jakieś informacje...

Shalaq a nie mogłeś ściągnąć jakiegoś zdjęcia perki z logiem Mapexu i obrobić na komputerze??Czy na wszystkich widać pixele ;p

Jak coś mam wlepki Paiste (czerwone z białym napisem) więc zawsze moge "wkleić".Tylko po co to komu :?: :lol: Telerzy nie obklei;p

Grzebcio24 Chcesz coś "wysmarować" na naciągu frontowym;) O technikach było już tutaj: http://perkusja.org/viewtopic.php?t=496&start=0&sid=962de53cc1faee0f1fb0694e390c72e1 i nie były polecane naklejki, jednak kwestia gustu.

Shalaq, a może pomogłoby napisanie bezpośrednio do Mapexa? Gdybyś szczegółowo opisał sytuację, dołączyłbyś zdjęcie swojego zestawu, może nie wzięliby Cię za szarlatana :)

Wiesz co , ja mam naklejki loga. Mialem biale i czarne od Music Info. Problem w tym, ze czarne logo nie chcialo mi sie przykleic na powlekany naciag (chyba akceptowalo tylko naciag typu smooth white). Powodowane to bylo jakas specjalna technika, dzieki ktorej tylko napis sie przykleja i zmniejsza wplyw naklejki na brzmienie :/. Glupio mi prosic o kolejne naklejki. Poza tym i tak nie nakleje ich na powlekanca, wiec musze sprawic sobie normalna naklejke.

shalaq, to jest tak. jak chcesz zrobie Ci fotke na moim mapexie v i obrobie tak zeby była do druku. Co do naklejania na naciąg najlepiej to zrobic w studiu reklamy jakimś ponieważ potrafią takie rzeczy robić. Jak juz sie za to weźmiesz to nie naklejać całej naklejki o formacie prostokąta tylko same literki wycięte ładnie.

Nie wiem tez czy nie lepiej co by nadruk bezpośrednio na naciągu zrobic... zapytam sie szefa czy można cos takiego wytworzyć i dam znac.

Wiesz, ja sam moge zrobic swojemu naciagowi zdjecie, wykroic logo w paincie i odwrocic kolory. Tylko myslalem, ze moze ktos ma gotowca w formacie kompjutrowym. Wtedy moznaby to i sitodrukiem zrobic.

Za drogie. A moze ktos uzdolniony plastycznie (na kompjutrze) brzydko mowiąc zerżnie projekty i postawi na forum, tak zeby kazdy mogl sobie np sitodrukiem zapodac szilda ? :)

Guest Ari

Co do logów. Wchodzisz w Google.pl, potem w Grafika i wpisujesz to co ciebie interesuje. Najlepiej kombinowac hasla ze slowem LOGO, np. "Mapex Logo"

tutaj przyklad

http://images.google.pl/images?svnum=10&hl=pl&lr=&client=firefox-a&channel=s&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&q=mapex+logo&btnG=Szukaj

A co do obrobki, nie baw sie w jakiegos Painta :] jesli chcesz by to dobrze wyszlo, uzyj Photoshopa.

A jesli chcesz miec nieograniczone rozmiary napisu, nie tracac jakosci to jest pewien program ktory robi rzut siatkowy (czy jakos tak, nie pamietam fachowej nazwy tego). Programu tego uzywaja firmy ktore robia Reklamy, Bannery i loga na koszulki wiec warto w takich miejscach popytac o taka usluge aby zrobili ci duze logo z "malego napisu Mapex" :)

Wiesz, akurat na to wpadlem zeby poszukac na google, ale tam zaden obrazek nie spelnia moich wymagan, ergo- jest za maly aby moc zaniesc go np do drukarni celem zrobienia naklejki z duzym logiem. Pozostaje mi zrobienie foty mojemu staremu logu w ultrawysokiej rozdzielczosci i zmiana kolorow.

Logo Amati mozesz znalezc na www.silesiamusiccenter.pl Jest to jednak logo ogolnie firmy Amati, a nie to ktore sie znajduje na stopkach.

CO do tej stronki zarobisz punka jak jeszcez powiesz ktorym programem mozna to powiekszac :)

EDIT- znalazlem Irfan View. Na razie masz punkta :P

CO do tej stronki zarobisz punka jak jeszcez powiesz ktorym programem mozna to powiekszac :)

EDIT- znalazlem Irfan View. Na razie masz punkta :P

Poza tym wydaje mi się, że jak zaniesiesz/wyślesz ten plik do firmy robiącej sitodruk/naklejki to sami dostosują rozmiar.

Witam! Zamierzam zmienić rezonans na centrali na evansa EQ3. Na stan dzisiejszy mam założonego oryginalnego Premiera. Poszukuję logo Premier w formacie obrazu w dużej rozdzielczości. Chcę nadrukowac go na nowym evansie. Z góry dzieki! Pozdrawiam

ja moge zrobić jakieś logo w dużych wymiarach oczywiście jakieś bardzo niespomplikowane :) trochę sie na Photoshopie znam więc czemu nie... :]

może ktoś skorzysta

Jakoś jakość tych zdjęć do mnie nie przemawia. Poza tym jakby to wyglądało Ludwig a pod spodem Yamaha :) na upartego dało by się zrobić "Ludwig by Yamaha" :)