Jump to content
Sign in to follow this  
Pietrzyko

Meble do mieszkania

Recommended Posts

Meble do pokojów dziennych mam z Ikei, szafki kuchenne z Agata Meble. Jakieś stoliki i krzesła to albo z Ikei albo jakieś ciekawe używane oferty z neta. O projektancie wnętrz się zbytnio nie wypowiem, ale bym w życiu nie skorzystał - szkoda kasy na to, a i wolę po prostu samemu wiedzieć co gdzie stoi, czy to mi pasuje i samemu ogólnie mieć na to wpływ.

Ja skorzystałam z początkującego projektanta który miał program przy remoncie. Opowiedziałam, co jak widzę i wysłałam moje inspiracje z homebook i innych str. internetowych oraz z czego możemy skorzystać lub wtopić krzesła czy koze we wnętrze. Sama już określiłam że podoba mi się minimalistyczne wnętrze i trochę loftowe. Pani pokazała mi swoją wizję na pomieszczenia (salon z jadalnią, hol , łazienka) oraz moją i potem były doprecyzowania. Mi bardzo pomogła, bo jestem nie zdecydowaną osobą i ciężko było mi nawet odcień paneli kupić, a jednak jeden telefon do niej i sprawa była jasna.

Do zakupu mebli polecam Meble Arkadius.  https://meblearkadius.pl/tag/szafki-rtv-narozne/ Dobre ceny i spory wybór porządnie wykonanych mebli, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. 

Nie wiem czy zdecydowalbym się na projektanta do projektu calego mieszkania. Po pierwsze jest to bardzo drogie, projekt kosztowałby mnie co najmniej kilka tysięcy złotych, a te pieniądze wolę wydać na wyposazenie. Poza tym w sieci jest tyle pomysłów, że nie wiem czy obecnie jest sens brania takiej osoby. No chyba, ze masz masę kasy i nie masz czasu na meblowanie mieszkania. W takim przypadku rozumiem wybor.

Meble do kuchni warto jest projektować z projektantem z uwagi na to, ze taki projektant dobierze Ci meble konkretnie do kuchni oraz dopasuje je do wielkości. Poza tym kuchnia akurat powinna być umeblowana wygodnie. Jesli nie chcesz przepłacić, polecam udanie sie do Leroy Merlin https://www.leroymerlin.pl/kuchnie/meble-kuchenne/meble-kuchenne-w-zestawach,a638.html . W sklepie mają porządne meble kuchenne modułowe z długą gwarancją.

Gwarancja 25 lat obejmuje:

- wszystkie fronty kuchenne DiD

- wszystkie korpusy DiD

- wszystkie zawiasy Hettich z systemu DiD

Pozostałe elementy objęte są ustawową 2-letnią gwarancją.