Skocz do zawartości
francuz

Żelki - premiera teledysku ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem pokaz premierowy no i raz jeszcze zobaczyłem w necie.

Teledysk jest super. Świetny montaż no i super piosenka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelka :!:

Fajny pomysł na tekst i teledysk. Super się tego słucha i ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shdw

Mi również bardzo przypadł do gustu zarówno teledysk jak i cały kawałek.

Widać, że ktoś pomyślałem nawet o małym product placementcie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne :)

Pytanie czy jest możliwość wrzucenia tego wideo na YouTube, cobym mógł sobie dodać w ulubione i słuchać kiedy mam ochotę ? Onet do mnie nie przemawia ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram pomysł kolegi "z góry" :biggrin: , bo na tym onecie ciężko często słuchać... reklamy, cuda wianki... męczące to :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amedie błyszczą się jak wiadomo co :) No i na rezonansie znajome logo można zauażyć :)

 

Super kawałek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superancki klip, mimo, że nie jestem fanem takich klimatów, to potupałem trochę nogą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu kawalek lipa totalna dla mnie wesloly studenciacki takie jak sie sprzedaja, ogolem tandeta, ale to moje wlasne przemyslenia. Jak chcesz grac komercje dla pijanych studenciakow i moze cos zarobic ok....za duzo kserowania w tym...

 

co do klipu bomba, sam jestem realizatorem i montazysta wiec za produkcje 5 tka...szkoda, ze muza kserowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uuu kawalek lipa totalna dla mnie wesloly studenciacki takie jak sie sprzedaja, ogolem tandeta, ale to moje wlasne przemyslenia. Jak chcesz grac komercje dla pijanych studenciakow i moze cos zarobic ok....za duzo kserowania w tym...

 

co do klipu bomba, sam jestem realizatorem i montazysta wiec za produkcje 5 tka...szkoda, ze muza kserowana

 

 

Zgadzam się z Tobą. Żelki początkowo miały być pobocznym projektem grającym właśnie kiczowata muzę i cała płyta "Przeboje Lata" taka jest (aczkolwiek numery z tej płyty napisane były 3-5 lat przed jej wydaniem).

 

Mogę jedynie obiecać, że nowa płyta, której tytuł roboczy brzmi "Z rozmyślań przy ruchaniu" ;) będzie duzo ciekawsza i mniej "skserowana".

 

A tak BTW - niestety nawet grając taki kicz zarobić na siebie nie jestesmy póki co w stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
której tytuł roboczy brzmi "Z rozmyślań przy ruchaniu"

hahaha, obawiam się, że ten tytuł z konieczności pozostanie tylko i wyłącznie roboczy :biggrin:

 

Pozdrófka i do zoba w szwalni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tytulem mnie zbiliscie...chociazbt zeby posluchac przy jakim drobnym bara bara na rozgrzewke...)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że nowa płyta, której tytuł roboczy brzmi "Z rozmyślań przy ruchaniu" ;)
:badgrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi oczywiście o ruchy.... yyyyy... no wiecie ... Ja się ruszam, ona się rusza.... . Ok, nie będę się pogrążać. :D

 

A teledysk ,IMO ,trochę za długi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słucham go codziennie po 1000000 razy :D Kawałek kozakk. Tylko mam pytanie jak je tam blaszydła grają ? tzn. jaki model ;D NBa teledysku widać chyba amedie classic ... ale nei jestem pewnien . ;)

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...