Skocz do zawartości
BialaS

Ireneusz Loth

Rekomendowane odpowiedzi

show.php?img=56&win=1

 

Ireneusz Loth - polski muzyk, perkusista, założyciel i były członek zespołu Kat. Jest to mój ulubiony polski perkusista, gra bardzo fajnie i ma ciekawe pomysły które żadko kiedy udaje mi sie usłyszeć w innych zespołach.

Ale najlepsze w piosenkach Kata jest to, że czasem perkusja tam wydaje mi sie bardzo banalna i prosta do zagrania, lecz gdy próbuje to powtórzyć to normalnie opadają mi ręce :biggrin:. Wogóle dla mnie wszyscy członkowie (starego) Kata to wirtuozi i jeszcze daleko mi do nich... ;), ale jestem ciekaw co Wy (perkusisci bardziej zaawansowani ode mnie) sądzicie o tym Panu i jak oceniacie jego gre... :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pelni sie z toba zgadzam ze jest on jednym z najciekawzych perkusisow polskich. co do dawnego kata masz racje ze panowie tam grajac to byli naprawde wirtuozi swoich insrumentow.

 

co do samego stylu gry pana lotha to jestprawda ze to co on gral jest z pozoru banalne ale jak sie chce to zagrac to rece sie same zalamuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az takim fanem kata nie jestm zeby ci poleciec po tytulach ale na tyle co znam to na przyklad(jak dla mnie:) oczy slonc- cholernie polamany rytm, kupa przejsc i zmian tepa,

kolejny przyklad robak- dziwnie grajaca perka w refrenie(jak dla mnie dziwne patenty wstawia), potem jeszcze moge dodac bez pamieci- dziwny rytm szestnastkami granymi jedna reka a na koniec jeszce lza dla cieniow minionych niby proste ale dziwnie zagrane na tomach.

 

te piosenki wydaja mi sie dziwnie zagrane ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łza dla cieniów minionych-sorry śmiem twierdzić, że to banał, bo przy moich umiejętnościach zagrałem to po jakimś roku grania(nawet na polmuzie). Czemu dziwnie zagrany na tomach? Całkiem normalnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jakios tak dziwnie zagrane. ale to tylko moje zdanie. moze to tez dlatego ze jeszcze nie mialem okazji usisc do tej piosenki i rozpracowac ja na gary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje odsłuchać cała płyte Szydercze Zwierciadło pełno znakomitych akcentow i połamanych rytmów. Cieżkie do powtórzenia.

 

Co do Łzy to prawda, na płycie nie jest taka trudna, lecz to co Pan Irek wyprawia z nia na koncercie to jest cos niesamowitego, ogółem jeden ciągły rytm, ale on dodaje do niego takiego dodatki i akcentuje niektore rzeczy, że wspaniale to wychodzi.

 

jakiś przykład tego załamania rąk mogę?

 

No mi ręce opadły przy piosence Odi Profanum Vulgus predkość i połamanie tej piosenki jest świetne (chociaż i tak nie należy do najtrudniejszych)

 

Ogółem styl Irka jak dla mnie jest znakomity i własnie do czegoś podobnego dążę i duzooo mi jeszcze brakuje. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie szydercze zwierciadlo to jest plyta na ktorej czesc rytmow jest naprawde polamana ale da sie to zagrac bo sam probuje i nawet mi czasami udaje zagrac :smile:

 

takze powodzenia zycze:) to niest takie trudne

 

[ Dodano: 13-09-2007, 20:06 ]

odswierzam ten temat bo ostatnio wlasnie ten perkusista zaczal mnie znowu interesowac.

 

były członek zespołu Kat
z tego co ostatnio wyczytalem w necie to chyba istnieja dwa zespoly w ktore graja z nazwa KAT z tym ze jeden jest KAT a drugi KAT&ROMAN KOSTRZEWSKI. wiec chyba w stwierdzenie ze to byly czlownek zespolu jest troszke na wyrost. ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zobaczyć z nim raport o stanie polskiego bębnienia, ciekaw jestem co miałby do powiedzenia bo wygląda mi na mruka tak jak Goehs, który to jednak okazał sie bardzo wygadany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale nie znalazłem tu nic godnego uwagi samego w sobie. Odegrana typowa ścieżka pasująca ładnie do utworu. Można by tam wsadzić kogokolwiek rozgarniętego i zagrałby to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu bardziej się rozchodzi o to, że on wraz Goehsem był prekursorem metalowego grania w mrocznych czasach prl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z całym szacunkiem, ale nie znalazłem tu nic godnego uwagi samego w sobie. Odegrana typowa ścieżka pasująca ładnie do utworu. Można by tam wsadzić kogokolwiek rozgarniętego i zagrałby to samo.

 

W sumie to jest temat "znany perkusista",a nie "dobry perkusista..."

A znany jednak jest ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mignęła mi informacja że Irek przesiada się z drumcrafta na sakae, ale to tak w ramach ciekawostki a z ważniejszych rzeczy to...

Zresztą zobaczcie sami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...