Jump to content
lewus_k

Wasze nicki

Recommended Posts

od niemieckiego szpiega który zarobił miliony podczas zimnej wojny, poprostu znajomi na zawodach paintballowych uznali ze chodze i sie skradam jak on,a zresztą ten gościu jest dla mnie wzorcem szpiega, jest tylko jedno ale te miliony byly wałszywe XD

Guest Anonymous

tak wyszło, od jakiejś nazwy odjąłem po 2 literki z początki i z końca i tak wyszło :]

Imię? Ale tak serio, to miałam problem z nickiem na forum. Zwykle po różnych serwisach (Action Mag, różnorakie fora i portale dla kobiet :P) podpisuję się mieniem "Evolva", jednak zachciało mi się innej, jakże kreatywnej opcji.

W sumie to chyba samo tak nagle weszło do głowy. Może pomogło troche Virus OF Life - Slipknota, schizowy utwór zreszta chyba jak ja bo przyznaje się też mam troche zryte na psychice :P

heh moje imię jest nieużywane a od 6 lat przezwisko fryta przeszło modyfikację poprzez frytka fryt frytex do... frytura:D i jest git! zwał jak zwał jak ktoś mnie zna wie o kogo chodzi!

Chru hmmm.....a to ciekawe, NIE PAMIETAM. Ale przylgnelo do mnie juz bardzo dawno i

napewno wiazalo sie z ciekawa historia. Mam też inny nkic który wymyślilem wczoraj : Makoo, brzmi jak jakaś japońska maskotka...hehe :lol:

Guest Ari

Moj nick wzial sie od skrotu mojego nicku w pewnym RPG (Ragnarok Online, moze ktos zna :P ). Nazywalem sie Arithel ale wielu ludziom nie chcialo sie pisac tego "skomplikowanego" imienia wiec w takich sytuacjach zawsze pisano 3 pierwsze litery osobnika, wiec u mnie wyszlo Ari i tak jakos juz zostalo :P. Znajomi tez tak na mnie wolaja

Jasna karnacja i blond włosy zrodziły ksywę "Siwy". Do dzisiaj się zastanawiam dlaczego, w końcu nic siwego (jeszcze) nie mam...:D Grupka meneli w gimnazjum mi ją nadała, z czasem coraz więcej ludzi tak mnie nazywała, a mi to nawet pasuje. Tak już parę lat:D

Sam bo sam;) mam więcej czasu dla perkusji. A prawdę mówiąc jest to wariant mojej ksywki, ale z powodu jednosylabowej budowy używany regularnie:)

Moja ksywa wzieła się od rymu mojego iminie Łukasz--->"bułakasz" i mówia namnie buła lub bula a zaczeło sie to jak chodziłem do przeczkola czy juz parenascie lat temu

woy - stuningowana wersja skróconej wersji mojego imienia :smile: Wojtek, ale w zespole mówią na mnie Młody albo Młody Bambus, to przez brata, na którego mówią Bambus i gra ze mną w zespole :D tzn ja z nim, bo on był wcześniej :doubt:

no to ja Ci powiem że też od nazwiska ZioPAJA od podstawówki jakoś to tak wyszło i zostało... i prędzej na Paja zareaguje niż na swoje imie :)