Skocz do zawartości
the_qba_666

Standard czy fusion?

Rekomendowane odpowiedzi

Ano Mapex M to dobry sprzęt, a w takiej konfiguracji jest dla mnie ok :smile: Rzeczywiście dokupić tylko 16"x16" i po sprawie :) Poza tym można zrobić taką konfigurację nie obciążającą Bass Druma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli?

 

[ Dodano: 30-12-2006, 22:52 ]

Co do Mapexów to nie poboba mi się trocha taka sprawa, że przy centrali 22"x16" tomy mają głębokość 9" i 10, przy 22"x18" tomy są głebokie na 8" i 9"... Nie podoba mi się to... :???:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co masz na myśli?

 

A propos czego? Obciążania? Dwa tomy na statywie osobnym (te małe) 14" na tym do talerza, a floor no na nóżkach swoich. Międziy 12" a 14" nad centralą po prawej stronie można ustawić Rida. Lecz to ma jeden mankament. Tomy nie są obok wszystkie przy sobie. No ale zawsze można zrobić "po normalnemu" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak masz korpus bez tych dwóch dziur na zawieszenia do tomów i nie sterczą dwa pręty w środku to oczywiście lepiej dla centrali, bo dźwięk jest po prostu lepszy. A z tym odciążaniem to gdzieś coś o tym czytałem tylko nie wiem gdzie. Jak się mylę, to niech mnie ktoś poprawi, a jak mam rację to niech napisze o tym trochę więcej. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam koncepcję taką:

 

Chcę kupić sobe Mapex'a Pro-M. Wiem że go będę rozbudowywał, wię kupuję najwyższe rozmiary, żeby potem nie wydawać na nie kasy. Floory 16 i 18 trcohę kosztują, wiecie ? :doubt:

 

Dlatego, jak kupię sobie 24", 13", 16" i 18", to następne co bym kupił, to 12x9 i wychodzi taniej (dla mnie) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się do PRO-M- ki przymierzam, z tym że nie będę rozbudowywał bardzo zestawu bo mi to po prostu niepotrzebne, kupił bym sobie zestaw fusion i do tego potem floora 16" ew. jeszcze pikolaka jakiegoś. Sprawdzi się taki zestaw do szeroko pojętego rocka (z wyłączeniem death i takich rzeźni) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fusion sie bardzo fajnie sprawdza w cięższych klimatach (głównie punk, bo tom 10 dobrze nastrojony daje fajne brzmienie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...