Jump to content
Bębniarek

Sklep Thomann

Recommended Posts

ok, Sun. info do ciebie już też poszło dwóch kolegów już posłało przelewy ty będziesz trzeci.

jak tylko się wszystko zaksięguje zaraz posyłam zamówienie. jest gotowe tylko czeka na jeden magiczny klik :)

może się uda wszystko spiąć do końca przyszłego tygodnia. oczywiście mowa tu o tym że wasze fanty dotrą do was przed weekendem. wszystko zależeć będzie od sprawności gości w Thomannie.ostatnio paka szła 2 dni od złożenia zamówienia więc kto wie może się uda.

[ Dodano: 11-03-2013, 17:41 ]

Sun, czekam tylko na twój przelew :( wchodzisz w to czy mam posłac zamówienie już dziś ?

Ja równiez chcę podziękowac uzytkownikowi "azzaron". O wszystkim informował na biezaco, wszystko sprawnie i pięknie wysłał, super zabezpiecZył. Oby więcej takich forumowiczów a świat będzie lepszy ;DD

UWAGA UWAGA!

Będę robił zakupy w Thomannie na ten weekend/na początek kolejnego tygodnia. Przesyłkę mam darmową, a zamawiam wszystko do Wrocławia. Jeżeli ktoś jest chętny na wspólne zakupy, to proszę pisać na priv, to się dogadamy.

UWAGA UWAGA!

Będę robił zakupy w Thomannie na ten weekend/na początek kolejnego tygodnia. Przesyłkę mam darmową, a zamawiam wszystko do Wrocławia. Jeżeli ktoś jest chętny na wspólne zakupy, to proszę pisać na priv, to się dogadamy.

hej

Chciałbym zakupić jedną rzecz z Thomanna-część od hi hat ktorej nigdzie nie odstane w polsce.Element kosztuje 9 euro-więc sam zakup by mnie wyniósł 50 euro gdyz 20 euro przesyłka i od 25 euro (wartosc produktu) zaczynają wysyłac.

Czy była by możliwość dorzucenia się do Ciebie ;) ? -jezeli tak to jak to zrobimy z kasą ? Wysłac Ci kase na konto+opłate za przesyłke do Lublina czy jak to widzisz?

http://www.thomann.de/pl/sonor_hihat_schraegsteller_fuer_600er.htm

Dzięki za odpowiedz ;)