Skocz do zawartości
Maks

Crash do 250zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też stoję przed zakupem crasha 16" do 250zł ;) chcę kupić nową blachę i waham się między Alchemy Art a Stagiem Furia.. posiadam już crasha Paist 201 14" i nie wiem która z tych była by lepsza. Gram mieszankę lekkiego rocka, punka i sam nie wiem czego jeszcze, raczej spokojna muza ;)

 

tak, punk to spokojna muza :badgrin: Polecam raczej alchemy pro, miałem okazje porównac te dwie blachy i do punka alchemy lepsza jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie kupuj używanych crashów, to samobójstwo...

 

Mój crash 18" Orion Solo Pro ostatnio mi pękł. Kupiłem go używanego w dobrym stanie. Tylko nie wiem czy pękł od grania czy nie zahaczyłem gdzieś przy noszeniu w futerale. Nie jest więc to pewne na 100%.

 

Jeszcze raz się spytam, bo w innym poście mi nikt nie odpowiedział: Gdzie we Wrocławiu można wyciąć blachę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że w Riffie w Rzeszowie Alchemy Art 16" kosztuje 299 zł :shock: :shock:

złodziejstwo jak nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam maja straszne przebicie :mad: ... coś o tym wiem... ale bynajmniej mozna testować sprzęt :D i opukac sobie blaszki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten stagg zdecydowanie lepszy od Paista PST3, dzisiaj go obstukałem.. ale jednak zdecydowałem się na Alchemy Art, już zamówiona. Jak ktoś jest z okolic Rzeszowa to jedynym sklepem w którym warto kupować to Klezmer, ceny minimalnie wyższe jak w DrumCenter a na towar góra dwa, trzy dni się czeka :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b8 to taki mocniejszy ale gorszy w brzmieniu braz. b20 jest lepsze jak cos. ale to sie chowa przy brassie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
człowieku jest pełno blach robionych ze stopu b8 np zildjiany

no i co z tego? nie zmienia to faktu że brzmi ciut gorzej, przynajmniej w.g. większości perkusistów na świecie - jest mniej szlachetny, w.g. mnie

a Zildjiany to odrębna bajka, one nawet gdyby były robione ze wspomnianego ostatnio aluminium to amerykanie i amerykaniści by je kupowali tonami jak teraz. takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chciałbym kupić jakiegoś Crasha objętnie jakiej firmy do 250zł

Wielkość 16" albo 18" co polecacie?I dlaczego?

 

dla poczatkujacych perkusistów proponuje Orion Twister 16tke albo 18tke crash ride

a dla drummer z wyższej półki moze coś ze stagga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie mowia ze orion to shit ale nie do konca. jest wytrzymaly. z wyzszej polki nawet fajnie brzmi. co ja gadam. nie sluchajcie mnie bo jestem gluchy i nieodroznilbym sabiana hhx od k zildjian. ale za 250 zeta mozesz sobie kupic orion revolution pro z prawie najlepszej erii oriona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja moge sprzedać MAsterworks Troy za 350 zł mam go yyy... jakieś 1,5 tyg jest na gwarancji u tomka drumstore.pl nie pasi mi zdeka brzmienie moge go sprzedac a bardziej by mi pasowała wymiana na 502 plus i dopłata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla poczatkujacych perkusistów proponuje Orion Twister 16tke albo 18tke crash ride

a dla drummer z wyższej półki moze coś ze stagga

 

Broń Boże!.... Przecież Stagg i Orion kosztują mniej więcej tyle samo a brzmnienie jest nieporównywalne! (np. http://drumcenter.pl/product.php?id=1874_Orion_Twister_Crash_16 i http://drumcenter.pl/product.php?id=516_Stagg_SH_Medium_Crash_16_Regular - porównajcie sami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.google.pl ?? Mogę ci tylko powiedzieć, że 16" chodzi w granicach 400zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...