Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny utalentowany niemiecki perkusista z rodziny heavymetali.moim zdaniem czołówka w tym rodzaju muzyki.gra żywo,nie krępuje sie,ma precyzyjne ruchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że dragi tak go znisczyły... liczyłem na jego powrót do Megadeth, bo miał parę fajnych pomysłów, ogólnie może nie był jakiś megaświetny technicznie ale był bardzo solidny. Świetnie zagrał na Rust In Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolejny utalentowany niemiecki perkusista z rodziny heavymetali.moim zdaniem czołówka w tym rodzaju muzyki.gra żywo,nie krępuje sie,ma precyzyjne ruchy

ta... NIEMIECKI... stary, co Ty za brednie wypisujesz??? menza niemcem? toz to JANKES pelna geba... tyle ze urodzony w niemczech (jego ojczulek Don Menza to amerykanski saksofonista ktory gral z L.Bellsonem, B.Richem...) rodzina Menzow przeniosla sie "za chlebem" do germancow tam sie urodzil Nick, a potem wrocili do Buffalo w stanie New York (tylko na Boga nie pisz ze nie ma takiego stanu bo to miasto!).

Menza ma zarowno pochodzenie jak i obywatelstwo AMERYKANSKIE. koniec, kropka. nie zawsze wikipedie redaguja ludzie w ktorych wiedze nalezy bezkrytycznie ufac.

 

sam Menza. wg mnie najlepszy bebniarz jaki gral w tym zespole. kiedys Marek Surzyn powiedzial o nim: "gra jakby wbijal gwozdzie" ale wbijal te gwozdzie sprawnie, bez stresu, bez spinania sie i wychodzilo mu to naprawde fajnie, bylo rozpoznawalne, charakterystyczne. to co zrobil na rust in peace, nie udalo sie powtorzyc juz zadnemu bebniarzowi megadeth na zadnej plycie. rowniez vinniemu ktoremu "hewimetalowa" gra (o ile Rudy nie posklejal jego gry z nagran) gra metalowa wychodzi mocno sredniawo (spodziewalbym sie po nim gry o 3 klasy wyzszej niz na The system has failed).

a rust in peace... jest wg mnie najlepsza plyta grupy mustaine'a. i to wlasnie glownie dzieki nickowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam go osobiście.

Czasami z nim rozmawiam i próbuje kopnąć w dupsko...

Megadeth z Nickiem

Piękna traszerka. Nick świetnie zachowuje się za zestawem pod każdym względem. Lekkie boki w tempie dodają tu uroku. świetny balans i pewność uderzeń, gwaizdorska postawa napędza show. Dla mnie pełen profesjonalizm w tym gatunku muzyki. Chłopak miał tu raptem 24 lata i było to 18 lat temu gdzie nie było tylu "jutubowych szrederów" co teraz. ;)

 

 

P.S. "Rudy" Davidem Coverdalem nie jest więc z góry apeluję o brak analizy jego pisków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znam go osobiście (...) Lekkie boki w tempie dodają tu uroku. świetny balans i pewność uderzeń, gwaizdorska postawa napędza show. Dla mnie pełen profesjonalizm w tym gatunku muzyki

 

Kajko, nic dodac nic ujac, pozdrow prosze Nicka od fana!

J.

 

PS. moze kiedys zorganizuj spotkanie, wpadne pogadac moze jakis augofraf na naciag wezme ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jakiego werbla używa tu mr Menza - wygląda jak jakiś customowy FFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś wie jakiego werbla używa tu mr Menza - wygląda jak jakiś customowy FFS

Przemek, mi to wyglada na jakis DC California Drums... ogolnie widze trend, ze "czarnuchy" gospelowe (bez obrazy i rasizmu - oni sami nazywaja siebie "nigga" czyli "czarnuch") uzywajacy blach soultone uzywaja czesto gesto dc california drums.

obstawiam ze ten werbel jest tego producenta.

 

pozdr.

J.

 

PS. to chyba nawet nie jest zaden ffs tylko DC 13"x6" Hammered Brass:

 

zobacz tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam jego gre :) Chciałbym żeby wrócił do Megadeth no a ten filmik z holy wars poprostu molestuje przycisk replay XDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny filmik z Nickiem http://www.youtube.com/watch?v=kFy6eUB5YVo&feature=c4-overview&list=UUprUOM-L4WitNu8UAHH2sXw

 

A tutaj najnowszy wywiad z nim ;) http://magazynperkusista.pl/wywiady/2333-nick-menza

 

[ Dodano: 24-01-2014, 17:52 ]

Z heavyrock.eu:

"Były pałker Megadeth, Nick Menza oraz Maciej Dawidek (aka Widek), polski inżynier dźwięku i gitarzysta, nagrali w miniony wtorek w studio Soultone Cymbals Studios w Los Angeles wideo z wykonania utworu âGhost Ressurectionâ, pochodzącego z płyty Widka z 2011r. zatytułowanej âMultiverseâ. Plotka niesie, że panowie mają nagrać pełny album wraz z basistą Mikeâem LePondem (Symphony X) oraz Jonem Howardem (wokalistą Threat Signal). Do tego czasu Widek na pewno wyda jeszcze swoje pierwsze LP âOutside The Universeâ w maju br." http://heavyrock.eu/blog/nick-menza-i-widek-maciej-dawidek-nagrywaja-razem-wideo-ze-studia/

link do nagrania

 

[ Dodano: 01-03-2014, 13:14 ]

i kolejne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutek mnie ogarnal. Nick Menza to dla mnie po Davie Lombardo najbardziej szalony metalowy bebniarz w pozytywnym slowa znaczeniu. zero stresu zero spinania sie brak kompleksow = niesamowita gra, ktora zainspirowala wielu wielu bebniarzy.

wielki zal. mialem nadzieje ze go poznam osobiscie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...