Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co o nim sądzicie?

 

Ja uważam go za bardzo pomysłowego perkusistę i jednego z najlepszych polskich bębniarzy.

 

Sprzęt:

 

Gretsch Renown, Sabian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gretsch Renown

Świetny perkusista, już go bardzo lubię..

 

Niestety- nie znam tego perkusisty, w ogóle zespół wyróżnił się tylko soundtrackiem polskim do "Spiderman'a".. Choć mogę się mylić! Ale ja osobiście nie znam człowieka i zespołu też nie za bardzo słucham. Chętnie bym się zapoznał, ale cóż..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Daniela to właśnie kilka dni temu poznałem go osobiście - świetny człowiek, duże umiejętności i przede wszystkim idzie normalnie pogadać na luzie ;)

 

A co do sprzętu to troche sie chyba zmienił:

 

- Pearl Masters MMX

- werbel sygnaturka Benny Greb

- Blaszki - mieszanka Sabiana

- rama Tama/Gibraltar

- stopa i hat DW 9000

 

Osobiście miałem okazje grać na jego sprzęcie podczas warsztatów które prowadził przed koncertem swojego zespołu a mianowicie "Ptaky" i brzmienie naprawde na poziomie. Werbel narazie bardzo mało znany (albo tylko ja o nim nie wiele wiedziałem ;P ) a naprawde uniwersalny i super sprzęt. Szeroka gama dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem na ich koncercie w czasach gimnazjalnych. wtedy miał tamę starclassic birch. niesamowity garncarz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dan - Świetny Drummer!! Dużo mnie nauczył ;) I w dodatku rewelacyjny człowiek z ogromnym poczuciem humoru ;) Pozdrawiam Go serdecznie :) Zestawik miałem okazję obstukać i brzmi świetnie ;) Do tego posiada Pearl Sopranino 10x4 ;) Fajny piccolo ;) Pozdrawiam ;) Synek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...