Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ...

 

Przepraszam, że taki odkop robię ale nie daje mi spokoju jedna rzecz. A mianowicie czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jakich technik gry na bebnach używa Inferno? Szukałem i jedyne co znalazłem to rozwalające posty niektórych użytkowników dzięki którym mało co nie popłakałem się ze śmiechu ;) Będę wdzięczny za każdą odpowiedź która jest na temat ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe jakich technik? Mnie natomiast rozwalają takie pytania... technikę widać na każdym drum cam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, dopiero się uczę i dokładnie nie wiem co i jak - stąd moje pytanie. Jak się uczyłeś to od pierwszych minut też byłeś taki mądry? Jak tak to zazdroszczę i przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giepson, wyluzuj, jak mówi stare przysłowie: "krowa, która tak dużo ryczy, mało mleka daje" :D

 

Po prostu musisz dużo ćwiczyć i próbować różnych technik, to nie jest tak, że jak dowiesz się jaką techniką gra Inferno, to będziesz grał jak on. Skup się na podstawach (jedynki, dwóki, paradiddle i różne ich kombinacje), dużo ćwicz, a może go przewyższysz. ;)

Poza tym, z tego co widziałem na filmikach z Inferno, to nie używa jakichś specjalnych, tajnych technik. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie to są techniki? :P Gdzieś czytałem podobne pytanie. W odpowiedzi było "napewno nie Gravity Blast". Stąd się pytam. Próbowałem się nauczyć szybkiej gry na werblu jedną ręką i nie daję rady bo nie wiem jak się za to zabrać. Samego Inferna zapewne nie przewyższę. Mam za mało mięsa w rękach hehe ;) Aczkolwiek będę próbować i ćwiczyć.

 

Co do nerwów to mnie trochę boli jak ktoś od razu siada na kimś kto ma mniej doświadczenia od niego.

 

Tak czy owak dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno trzeba zacząć stopniowo od zupełnych podstaw, do których później i tak się wraca. Od razu nie będziesz tak kosić jak Inferno, na to potrzeba lat. :)

 

Na stronie Vic Firtha robią ostatnio fajną szkołę rudimentów : http://www.vicfirth.com/exchange/2011/03/18/rudiments-single-stroke-roll/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seth. Mówił Ci ktoś kiedyś, że jesteś wielki? Ten link mi się bardzo przyda.

 

Wielkie dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mianowicie czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jakich technik gry na bebnach używa Inferno?

 

 

Jakby to odpowiedzial sam zaintersowany: napierdala zza ucha !!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mianowicie czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jakich technik gry na bebnach używa Inferno?

 

 

Jakby to odpowiedzial sam zaintersowany: napierdala zza ucha !!:)

ta

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Igoras1997, Nie za młody na piwo jesteś? :P

 

Ja z kolei słyszałem pogłoski jakoby Zbychu miał wylecieć na dobre z Behemotha za notoryczne picie. (slyszałem to od znajomego który rzekomo był na backstage z kumplem który ma kogoś w rodzinie z organizatorów). Generalnie podobno Inferno popijał whisky inną whisky.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Igoras1997, Nie za młody na piwo jesteś? :P

 

Ja z kolei słyszałem pogłoski jakoby Zbychu miał wylecieć na dobre z Behemotha za notoryczne picie. (slyszałem to od znajomego który rzekomo był na backstage z kumplem który ma kogoś w rodzinie z organizatorów). Generalnie podobno Inferno popijał whisky inną whisky.

 

Nieeeee :)

 

Mówisz ? Kurde, to było by słabe. Ale z drugiej strony- nie słyszy się że jakoś kaszani kawałki, a to co robi po gigu, to już chyba nie sprawa zespołowa. No chyba że martwią się o Zbycha, w sumie sporo Behemoth istnieje, po tylu latach to już rodzina bardziej niż po prostu zespół, i próbują mu dać kopa w dupe " Stary, opamiętaj się".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ja byłem na koncercie w Szczecinie.

 

Porozmawiałem z ekipą techniczno-handlową. Szczerze bez zbędnych podchodów. Inferno miał po prostu kłopoty z wyrostkiem robaczkowym. Rekonwalescencja z różnych powodów się przedłuża. Nie ma mowy o jakiś dyscyplinarnych zwolnieniach i tym podobnych. Chłop wraca za stery wraz z rozpoczęciem promocji nowej płyty. Cała tajemnica. Sianie plot i niestworzonych historii to kurcze, takie no... Ludzkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja byłem na koncercie w Szczecinie.

 

Porozmawiałem z ekipą techniczno-handlową. Szczerze bez zbędnych podchodów. Inferno miał po prostu kłopoty z wyrostkiem robaczkowym. Rekonwalescencja z różnych powodów się przedłuża. Nie ma mowy o jakiś dyscyplinarnych zwolnieniach i tym podobnych. Chłop wraca za stery wraz z rozpoczęciem promocji nowej płyty. Cała tajemnica. Sianie plot i niestworzonych historii to kurcze, takie no... Ludzkie

 

Zasadniczo to juz po części powrócił. Zagrał partie bebnów z Krimhem do "At the left..." - gdy Inferno siedzi za bebnami gra je Adam Sierżęga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co za bzdury!

 

Ploty rodem z rynsztoka.

 

bo niektórym się wydaje że wyrostek robaczkowy to tylko zabieg i gadki o komplikacjach to ściema :( nie mają pojęcia jak może być to wredna operacja. wiem bo sam przeszedłem taką 3lata temu. ponad 3m-ce rekonwalescencji i zakaz przeciążania się na kolejne 3m-ce. do dziś niestety reperkusje zabiegu są odczuwalne :(

znam jego ból więc życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia i za zestaw (mimo że Behemoth to nie moja estetyka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On miał pieprzone zapalenie otrzewnej.

W ostatniej chwili wylądował na stole pod nożem.

Praktycznie kostucha już pukała do jego drzwi.

 

Ale zobaczycie co Inferno jeszcze pokaze z Behemothem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...