Skocz do zawartości
lipexengram

Oceńcie mnie...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie dodam tutaj teledysk był kręcony przez Alchemie Obrazu w gorzowie wielkopolskim. Bardzo fajna jazda...

 

Ciekawi mnie co myślicie o brzmieniu bębnów i o mojej grze wyznaje zasadę im mniej tym lepiej...

Materiał nagrywaliśmy w Studio 78 w Knurowie teraz to studio zwie sie EWR http://www.myspace.com/ewrpl tutaj stronka do tego studia

 

Nagrywałem na PDP LX z patentem stopowym :)

werbel Tama starclassic Bubinga 13/6,5

talerze to Zildjiany A customy

 

tutaj link do fotek ze studio...

http://www.myspace.com/lipexboy/photos/albums/recording-cropla-demo/1914290

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to jak takie polskie Linkin Park. Nie lubię takiej muzy.

Teledysku pozazdroszczę gdyż wg mnie jest całkiem spoko.

Co do gry to się nie wypowiadam gdyż o takiej muzie nie mam pojęcia zbytnio. Ale z tego co słyszę jest równo a to już sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były stosowane jakieś nakładki na wokal w studio? Mam wrażenie jakby były, zwłąszcza na melodyjny, jest bardzo złagodzony. teledysku też zazdroszcze, obraz jak na polskę - klasa. Brzmienie bębnów, bardzo fajne, ale dałbym mocniejszą i bardziej punktową stopę. W każdym razie na co dzień też nie słucham takiej muzyki, ale doceniam pracę włożoną w jej tworzenie.

 

 

Ps: Pierwszy raz widze taki patent na stopie :shock: Jak na taką armatę to zdecydowanie z łagodnie ona brzmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ogólne przekonanie jest takie ze przedłużona centrala dodaje wiecej dołu to prawda bo tak jest ale również dodaje więcej przyjemnego sustajnu przez co gary mozna miksowac nie rtlko z mikrofonu z bliska tylko można je bardziej dopieścić ambientami dlatego stopa brzmi miękko ale po części nam o to chodziło żeby materiał nie brzmiał zbyt ostro Ostro ma być na koncertach :D

 

Dzięki za miłe słowo...

 

 

A co do wokalu to to co zawsze czyli jakieś pogłosy i tego typu sprawy ale o jakis drastycznych rzeczach nie było mowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o brzmienie bębnów? to powiem - ładne mikrofony macie i na dobrym sprzęcie miksujecie, dlatego ładnie to brzmi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale po części nam o to chodziło żeby materiał nie brzmiał zbyt ostro Ostro ma być na koncertach

 

O!, ja też się taką zasada kieruję.:)

 

Co do meritum - teledysk dla mnie jest trochę nudny, ponieważ już mi się znudziły ujęcia w mrocznych garażach, czy innych fabrykach. Nie twierdzę, że to złe i w ogóle, tylko no dla mnie to zbyt popularne.:P Ale ładnie to Wam wyszło.

 

Brzmienie garów - klasa! Jak mój poprzendik napisał - pewnie zasługa mikrofonów i miksu. Ładnie gracie Panowie. To się chyba sprzeda ładnie, bo łatwo wpada w ucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale po części nam o to chodziło żeby materiał nie brzmiał zbyt ostro Ostro ma być na koncertach

 

O!, ja też się taką zasada kieruję.:)

 

Co do meritum - teledysk dla mnie jest trochę nudny, ponieważ już mi się znudziły ujęcia w mrocznych garażach, czy innych fabrykach. Nie twierdzę, że to złe i w ogóle, tylko no dla mnie to zbyt popularne.:P Ale ładnie to Wam wyszło.

 

Brzmienie garów - klasa! Jak mój poprzendik napisał - pewnie zasługa mikrofonów i miksu. Ładnie gracie Panowie. To się chyba sprzeda ładnie, bo łatwo wpada w ucho.

 

Dzięki wielkie

 

Dla zainteresowanych więcej numerów z naszego mini albumu jest na naszym myspace nagraliśmy 4 całkowicie różne numery aby dobrze pokazać to co tworzymy...

 

Myspace Cropla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, mógłbym was porównać do takich dwóch bandów, Nicole i Filter...

 

Co tu się wypowiadać, ładnie nagrane i zrealizowane..

 

Pozwoliłem sobie posłuchać was w wersji live, moim zdaniem :) pięknie!!!

 

Na klipie wasz wokalista przyssał się do majka, jak wokalista feel'a ;ppp

 

 

Pzdr

 

Let the force be with you!!! ;D czy jakoś tak ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...