Skocz do zawartości
Maks

Co lepsze Zildjian czy Stagg

Rekomendowane odpowiedzi

odpowiadałem Albiemu.

tobie odpowiem krótko - DH. sam bym je wybrać gdybym kupował blachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sienek, ja też mam zamiar kupić SH. Jak one brzmią??

 

szczerze nie mialem okazji slyszec jakiej duzej ilosci blach na zywo ale moim zdaniem za ta cene nieznajdziesz niczego lepszego(chyba ze innego stagga :P) troche za dlugo wybrzmiewa jak dla mnie ale to chyba wina teog ze jest dosc gruby bo mam wersje Rock(chociaz niewiem nieznam sie i tak on w zupelnosci mi wystarcza :))

 

szczerze mowiac z checia posluchal bym furii ktora duzo ludzi chwali ma ktos moze jakies fajne probki dzwiekowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam furie 16" jest bardzo czuła i wybuchowa-daje po uszach i raczej do rocka sie nada ale nie liczcie na super szklistość - jak na stagga przystało jest troche orientalna ale z kapela brzmi naprawde super..disajn też na 6 pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Paiste 502 plus powiem wam że podoba mi się bardzo jego brzemie i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje kupic wlasnie Stagga DH Medium 16 crasha oczywiscie...ale zastanawiam sie jeszcze nad alchemy art...tylko, ze to mnie drozej wyniesie...a czy duza roznica w brzmieniu i uzytkowaniu...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alchemy art to b8, stagg b20, za to alchemy jest lepiej (maszynowo) wykonczone - pewnie ze lepiej powinno byc ręcznie, ale niestety Stagg z tym wykończeniem najczesciej ma problem.

ja brałbym stagga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...