Skocz do zawartości
badabing

Crash Sabian B8 Pro vs. Anatolian Ultimate?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie. Co kupić: crash Sabian B8 Pro czy Anatolian Ultimate? A może jeszcze coś innego byle w rozsądnej cenie;)? Będę wdzięczny za radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam częstą przyjemność obcować z Anatolianami, z czego jeden crash to właśnie seria ultimate 17".

Krótko mówiąc cud miód i malinki! Jestem pod wielkim wrażeniem ten blaszki. Porównywałem je z B8 i alchemy pro art. Sabiany wypadły nieciekawie, alchemy z resztą też.

 

Generalnie polecam ma się rozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Anatoliana ultimate hell 16" a wcześniej miałem jeszcze 17" z tej serii,blaszki chodzą naprawde fajnie, z wytrzymałością jest dobrze (gram na tej 16" ponad półtora roku) więc jestem zadowolony,miałem też chinkę B8-pro 18' którą uważam za najlepszą blaszkę jaką kiedykolwiek miałem,tak naprawde to kwestia brzmienia,ultimate są ciemniejsze od B8-Pro,zakładając ze jeden i drugi crash byłby w przedziale cenowym do 300zł to celowałbym w B8-Pro bo są naprawdę przyzwoitymi talerzami,mają dość jasne brzmienie i są wytrzymałe,natomiast Anatolian to stop B20+ więc zalicza się do póły pro,ale jest dla osób nazwijmy to które wiedzą jakie brzmienie chcą uzyskać,reasumując celowałbym raczej w B8-Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...