Skocz do zawartości
Komandos

Oceń piosenkę

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchałem wczoraj tego kawałka i sie tak zastanawiałem czy ktoś go wrzuci na forum :) nie słucham aż tak mocnej muzyki, co nie zmienia faktu, że ten kawałek mi się podoba, jak nigdy nie mogłem przesłuchać całej piosenki Behemota tak tej już słucham któryś raz. Co nie zmienia faktu, że ten utwór wydaje się być ciut monotonny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ósemeczka:) Ale reszta repertuaru jakoś nie przekonuje:) A skoro jesteśmy przy lajtowych klimatach no to myk!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he...zawsze się zastanawiałem dlaczego tak zdolni muzycy:

pieprzą cały utwór poprzez wokal, który ani ładny ani miły dla ucha.

Wystarczyłoby wprowadzić do tego samego nagrania zamiast ryczącego zarzynanego woła normalnego zdolnego

wokalistę, który nie ryczy tylko śpiewa. A tak to muzyka ostra, ok. fajny czad dużo wyrazu ale wokal do dupy..więc i wszystko jest do dupy. Chyba że zespół produkuje nagrania do jednorazowego odsłuchania he, he...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
He, he...zawsze się zastanawiałem dlaczego tak zdolni muzycy:

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

pieprzą cały utwór poprzez wokal, który ani ładny ani miły dla ucha.

Wystarczyłoby wprowadzić do tego samego nagrania zamiast ryczącego zarzynanego woła normalnego zdolnego

wokalistę, który nie ryczy tylko śpiewa. A tak to muzyka ostra, ok. fajny czad dużo wyrazu ale wokal do dupy..więc i wszystko jest do dupy. Chyba że zespół produkuje nagrania do jednorazowego odsłuchania he, he...

na szczęście to tylko twoje zdanie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thear,

 

Owszem jeden z rana pije piwo lub setkę a ogórek lub cebula na zagrychę.... + papieros inny wypija kefir + bułka z masłem... Oboje są najedzeni i szczęśliwi.

Krótko mówiąc: Ilu ludzi tyle zdań co leprze i co szczęściem dla nich jest..he, he...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam świadomość, że jedni lubią i szanują tego perkusistę, inni nienawidzą. Ale numer przyjemny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam świadomość, że jedni lubią i szanują tego perkusistę, inni nienawidzą. Ale numer przyjemny.

fajne tylko że za bardzo alice in chains przypomina. za utwór 7 za kopiowanie pała!!! :lol:

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fajne wejście na bębnach w 0:25,w ogóle utworek bardzo fajny,no i bębniarz ma pierdo*nięcie :badgrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, idziemy za ciosem - kolejny klyp PEOPLE OF THE HAZE!! Teraz troche spokojniej i bardziej romantycznie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...