Skocz do zawartości
Komandos

Oceń piosenkę

Rekomendowane odpowiedzi

Jego gry prawie nie słychać. A co do takich klasyków, to jasne ze 10 ! :]

To jeszcze coś na koniec ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jego gry prawie nie słychać. A co do takich klasyków, to jasne ze 10 ! :]

To jeszcze coś na koniec ;]

 

Takie sobie, nędzny pomysł łączenie tak różnych stylów, tak jak dwa światy głos niski i wysoki.2/10

 

Teraz ja.Dla odmiany moje ulubione rify gitarowe http://www.youtube.com/watch?v=L8RqmHLqGxs.Matt Bellamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba odeszliśmy troche od tematu ale w sumie piosenek bez perkusistow by nie było dlatego myślę, że im uwaga też się należy.Co do Portnoya to robi on tylko widowisko obracając pałkami,robiąc rózne bajery(mam takiego Modern Drummera gdzzie wstawał normalnie z taboretu i prawie biegał wokół zestawu). Jednak gdyby postawić go koło takiego Jojo Mayera, który gra na dużo mniejszych setach to Portnoy wypadłby słabo.Ma duży set a gra całe G.Teraz ja http://www.youtube.com/watch?v=FRSvON87afM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieglismy, bo to jest kawałek zespołu Transatlantic. Równie dobrze mogłem podać taki oto link http://www.youtube.com/watch?v=Wipn4mdXE5E i nie byloby dyskusji. Co do tej solówki calkiem przystępna, ale to Ty teraz odbiegasz od tematu- nie ja.

 

Uwielbiam ten kawałek! Druga część gdzieś tam z boku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skuuty, jeśli chodzi o thrash, to w moim umyśle panuje właśnie Slayer ;) Za Metallicą nigdy nie przepadałem, a Megadeth słucham, tylko po prostu nie tak często jak Slayera ;)

 

Primo Victoria dostanie 6/10, chociaż i tak do Sabatonu przekonałem się dopiero z najnowszą płytą.

 

Moja propozycja (Jeden z najlepszych zespołów grających crossover i również jeden z moich ulubionych. Jeśli komuś się spodoba, to musi przejrzeć całą ich dyskografię ;) ):

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostre to :cool: Gatunek w, którym nie siedze co prawda ale 6/10 się należy.

To teraz jakiś klasyk thrashu

:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetne, nie ma to jak motorhead. ;) nie znalem tego, pora sie dokladniej przyjrzec tej plytce. 9/10 ;)

 

nowy soulfly z frontmanem dillinger escape plan:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, to pierw sie ocenia piosenke wyzej. a, i slipknot to nie jest melodic death metal człowieku. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...