Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz ale jak usłyszałem wokal zaliczyłem glebę xD

 

Ogólnie ładnie , wszystko fajne poza 1 utworem bardzo fajnie i miło się słucha ;)

 

Szkoda że nie ma lepszej jakości dźwięku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1.

 

na wokalu to chłopak czy dziewczyna?

 

a jednak dziewczyna!

 

po 2. nawet wporzo, miejscami strasznie nierówno ale widać że masz porządne uderzenie i się nie krępujesz. Ogólnie wypadasz chyba najlepiej z całej kapelki, ale to w sumie nie jest jakieś wielkie osiągnięcie :F

 

mi tam się nawet podoba, jak na początkującego to nieźle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na wokalu to chłopak czy dziewczyna?

 

Też się chciałem oto spytać ale nie chciałem być perfidnie chamski :lol:

 

Mi wygląda na faceta ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wygląda na dziewczynę.. And the winner is??

 

Co do gry- nie będę się wypowiadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, Hetfield w krótkich portkach :-D

 

A generalnie rzecz ujmując - czy ktoś tam wam, chłopaki, kazał stać za karę na tej scenie ?

Stoicie jak za karę w koncie. Zero ruchu, zero emocji, nic. Jakbyście mszę żałobną obsługiwali. Czy metallica czy spokojny numer rockowy - tak samo stoicie jak manekiny. Masakrycznie to wygląda. Ja jako widz przed sceną miałbym wrażenie, że mi łaskę (wyraźnie napisane przez Ł) robicie grając cokolwiek.

 

Co do gry trudno się wypowiadać przy tej jakości audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dopiero zaczynacie. Ja sam pamiętam swoje początki i chociaż to były czasy słabego warsztatu technicznego i aranżacyjnego oraz granie po szopach, to i tak bardzo miło to wspominam ;) Na razie jest kicha, ale mówię- początki to początki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda po części jak moja była... Zbliżyłem łeb do monitora i się gapię czy to jest ona, czy nie :D.

Co do gry- Wyglądasz jakbyś się wahał przy graniu. Trzymaj to w kupie, idź do przodu, są małe przycięcia jakby w twojej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi i opinie:)

 

Gram od stycznia, był to mój pierwszy koncert w życiu.

To prawda stalismy jak słupy soli, ale następnym razem powinno być lepiej. :smile:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemmo, wiesz co ja ci poradzę? Dużo więcej energii dawaj w grę, najlepiej popatrz jakie miny strzela Lars jak gra. Jak twoi gitarzyści zobaczą co odwalasz za garami, to od razu poprawi się cała energia w zespole i będzie więcej życia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo więcej energii dawaj w grę, najlepiej popatrz jakie miny strzela Lars jak gra. Jak twoi gitarzyści zobaczą co odwalasz za garami, to od razu poprawi się cała energia w zespole i będzie więcej życia :) .

Dokładnie- jak ja udaję Larsa na próbach to jest szał :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, tu mnie macie!;D

Bo akurat w następnym kawałku stroiłem miny jak Larchu :lol:, bo w sumie się już wtedy rozluźniłem.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem jak "wokalista/listka" (?) zaczal/ela "spiewac", chyba nie ma sensu dawac takich nagran na youtube?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...