Skocz do zawartości
dwdrums

kompatybilność padów roland z modułem alesis dm5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Mam pytanie odnośnie rozbudowy perkusji elektronicznej alesis dm5 pro kit. W module mam jeszcze 3 wejścia wolne na rozbudowe zestawu, jakie muszę kupić pady(talerzowe oraz tomy) (chodzi mi tylko o rolanda) żeby moduł odbierał sygnał chodzi mi o to żeby pady były jak najlepsze(przy sprzedaży perkusji zostawie sobie dane pady, ponieważ mam zamiar w niedalekiej przyszłości wymienić alesisa na rolanda td9- może td12 ...

 

PS.Jest możliwość podłączenia

-CY-15R

-PD-125

 

Jak niema możliwości to jakie polecacie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwość podłączenia jest jak najbardziej .Niestety mogą być problemy z wykorzystaniem ich możliwości z Alesisem ponieważ mogą nie działać takie funkcje jak kopułka czy rant .Ale jak planujesz Rolanda to będzie jak znalazł. Pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie,orientuje się ktoś czy można zastąpić oryginalny zaislacz od modułu alesis dm5 zwykłym zamiennikiem 9 voltowym? tzn czy jeśli podłącze klasyczny zasilacz do modułu to czy bedzie moduł mnormalnie działał i czy coś się w module nie spieprzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam takie pytanie. podczas grania uderzam bardzo mocno, przez co ostatnio rozwalily mi sie 3 pady (crash,ride,hihat) w alesisie dm5 pro i potrzebuje kupic nowe wraz ze statywami. . znacie jakas strone z osobnymi padami i snare'ami do alesis? szukalem ale znalazlem tylko same zestawy. i jeszcze jedno, czy posiadajac alesisa jestem zmuszony uzywac tylko pady tej firmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...