Skocz do zawartości
Aren

Centralne Ogrzewanie

Rekomendowane odpowiedzi

93461312.jpg

Witam, chciałbym zaprezentować wam nasz młody, amatorski, eksperymentalny zespół punk rockowy. Mam świadomość tego, że dużo jeszcze przed nami pracy i czasami różne rzeczy nam nie wychodzą, ale jakoś trzeba sobie radzić i iść do przodu ;)

Chętnie dowiem się, co o tym sądzicie i nad czym powinniśmy popracować.

 

 

nasz najnowszy kawałek z występu w Mikołowie: "Pójdziemy na piwo"

 

uprzedzam: tekst jest trochę zmodyfikowany z powodu okoliczności imprezy (przeciwko używkom, a ta piosenka jest typowo o piciu :razz: )

 

 

http://centralneogrzewanie.dbv.pl/news.php

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejście perkusisty straszne nierówne. Oprócz tego soczku to mało słyszę. Technicznie bardzo słabo, kompozycyjnie też. Czasem stopa jak walnie równo to się robi czad, ale zaraz gaśnie.

Takie tam granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam wam rację z tym nierównym graniem. Mam tego śwadomość i staram się to poprawić grając częściej z metronomem. Od czerwca też chodzę się uczyć grać, więc mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.

Takie są niestety efekty, gdy ktoś sam zaczyna grać i nie ma nawet świadomości ile złych nawyków nałapie przez ten czas. Dopiero gdy ktoś Ci wytknie błędy i pokaże jak masz to robić - zrozumiesz co robiłeś/robisz źle.

 

Wcale nie jest moim marzeniem grać punk, ale tak się dobraliśmy i taki mamy zespół. Nikt z nas wcześniej nigdzie nie grał, wszyscy jesteśmy samoukami. Po prostu kiedyś chcieliśmy spróbować pograć razem no i zbieramy doświadczenie do dzisiaj. A jak wiadomo: człowiek uczy się na własnych błędach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...