Skocz do zawartości
yes22

No bo trzeba coś robić :)

Rekomendowane odpowiedzi

W Enter Sandman'ie nie wyprzedzasz akcentów rozpieprzając całą misterną ideę tego riffu,

w Narcotic klawiszowiec źle gra rytm tego... no też nazwijmy go riffem,

Słowem - czy wy słuchaliście oryginałów tych numerów przed ich "skowerowaniem" ?

 

Rozumiem, że cover nie musi być wierną kopią kropka w kropkę i nie musi mieć identycznej aranżacji, ale jak ma jakąś melodię w jakimś rytmie, zwłaszcza, jeśli w charakterystycznym rytmie nadającym temu utworowi wyróżnik, to nie sposób tego zignorować i/lub zmienić.

 

Ogólnie tragedii nie ma, ale w twoim przypadku popracował bym nad warsztatem, co da ci możliwość kombinowania bardziej cieszących ucho przejść, bo obecnie twoja gra idealnie pasuje do nie wymagającego wiele, ortodoksyjnego punka.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Enter Sandman'ie nie wyprzedzasz akcentów rozpieprzając całą misterną ideę tego riffu,

w Narcotic klawiszowiec źle gra rytm tego... no też nazwijmy go riffem,

Słowem - czy wy słuchaliście oryginałów tych numerów przed ich "skowerowaniem" ?

 

Rozumiem, że cover nie musi być wierną kopią kropka w kropkę i nie musi mieć identycznej aranżacji, ale jak ma jakąś melodię w jakimś rytmie, zwłaszcza, jeśli w charakterystycznym rytmie nadającym temu utworowi wyróżnik, to nie sposób tego zignorować i/lub zmienić.

 

Ogólnie tragedii nie ma, ale w twoim przypadku popracował bym nad warsztatem, co da ci możliwość kombinowania bardziej cieszących ucho przejść, bo obecnie twoja gra idealnie pasuje do nie wymagającego wiele, ortodoksyjnego punka.

 

Pozdr.

 

Entera przyznam sie nie za bardzo słuchałem, grałem jak by to powiedzieć na wyczucie.

 

Ogólnie wiem że warsztat mam nie najlepszy i staram się cały czas nad nim pracować ( dzięki za cenną dla mnie uwagę ).

 

Co mogę jeszcze powiedzieć, powiem że gramy razem dopiero miesiąc a to był nasz pierwszy wspólny występ :)

 

Dzięki za krytykę jak i za lekkie słowa otuchy, cały czas pracujemy nad sobą, aczkolwiek wiadomo ze przed nami jeszcze długie lata ćwiczeń.

 

Pozdrawiam i mam nadzieje że ktoś się tu jeszcze wypowie, jak wiadomo słuszna krytyka może mi/nam wyjść tylko na dobre. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obecnie twoja gra idealnie pasuje do nie wymagającego wiele, ortodoksyjnego punka.

musisz mieć nie przeciętną kondycję i wytrzymałe mięśnie, a to nie przychodzi "ot tak".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...