Skocz do zawartości
torment888

Nymphill - Eye of the tiger (cover) zapraszam do oglądnięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się podobało ale no właśnie ale. Jak już napisali moi przedmówcy nagłośnienie było kiepskie no i wokal nie wiem dlaczego ale wokalistka nie oddała kolorów tego utworu. Ogromny + za to że nie grałeś jak robot i pokazałeś klasę jak na początek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tą krytyką bo nie jest tak fatalnie.. co do coveru, gdzie macie bas?? Wokal szału nie ma, ale zle też nie jest.. ogólnie to dużo ćwiczcie i będzie spoko.. pozdrawiam i życzę powodzenia.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek92, dzięki :)

jeśli chodzi o bas, to wydaje mi się, że jest to wina aparatu.. mikrofon nie łapał tego pasma.. jeśli źle mówię, to poprawcie mnie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi jakie masz crashe?

 

tak wiec:

Amedia Raw Rock 16

Amedia Thrace 16

Amedia Vigor Rock 18

Amedia 20 (jutro napiszę, co to za seria, bo jest nie typowa;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat:

osobiście słyszałem gorsze wykonania - jednak jest parę rzeczy które bym tutaj zmienił. Czasami nie jest to osadzone tak jak być powinno - ale pracuje nad tym a będzie dobrze.

Przynajmniej masz odwagę pokazać i Ci ludzie którzy mówią co jest nie tak nie robią tego na złość tylko po to by Tobie pomóc.

 

Btw - posłuchaj jak ten cover może inaczej zabrzmieć:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...