Skocz do zawartości
Dzeus18

Brudzące się pałki

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz spróbuj uderzać w naciągi , nie będą pałki poobijane od obręczy ;)
facepalm.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seth, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po obręczach się nie gra?
Pewnie, że się gra! Rimshoty, rimclicki, gravity roll... Oczywiście normalnie jak w werbel uderzasz to w sam naciąg;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Void gra zaledwie jakieś 3miechy i często na forum więcej mówi niż wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam Vic Firthy Inferno Sygnature za 66.6

 

Wyczuwam tu SZATANA! :evil:

 

 

komandosa i podetniemy sobie żyły, żeby tam krew spływała...

 

A ja będę ją spijał i śmiał się z was , a jak pójdziecie do szatana to przekażcie mu żeby mi dał trochę większą prędkość na perkusji . Przed każdym graniem modle się do szatana o nad świetlną prędkość i coś tam idzie ale ten % wydajności wciąż jest mały i mnie nie zadowala . Pozdrówcie go 666 razy !

 

[ Dodano: 26-09-2010, 21:48 ]

panowie i panie mnie to już chyba na tym forum nic nie zdziwi po takich tematach jak z gnębieniem w szkole , albo tematy o amatorze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed każdym graniem modle się do szatana o nad świetlną prędkość i coś tam idzie ale ten % wydajności wciąż jest mały i mnie nie zadowala . Pozdrówcie go 666 razy !

 

Patrze pod nogi i macham CI z góry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że zaczniesz grać z talkiem :biggrin:

 

to je od razu lepiej nasmarować olejem. ręce zreszta również. efekt taki sam jak po talku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi tylko o to , że raczej pałki są poobijane od krawędzi talerzy ale co tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety pałki mi się szybko brudzą, ale wystarczy je nastawić na półgodzinne pranie na 30 stopni i jest gites!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sothis , wiesz spróbuj uderzać w naciągi , nie będą pałki poobijane od obręczy ;)

chodziło mi tylko o to , że raczej pałki są poobijane od krawędzi talerzy ale co tam
Doprawdy? hahahah :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu na te najgłupsze tematy zawsze odpisuje najwięcej osób? :?: bo temat faktycznie jest głupi... bo ja młody i głupi byłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...