Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, fajnie gracie, naprawdę fajnie. Podoba mi się. A majspejsik i foteczki itd., wszystko też piękne. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta wokalistka, eh szkoda ze my nie mozemy znalezc wokalu:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, bardzo fajny spejs. Teraz przypominam sobie starą wersję i zaraz się przysiadam do remixu. Swoją drogą pewno kiedyś się spotkamy na trasie ;]

 

Edit.

O ja tej :P Nie spodziewałem się takiego remixu, ale i tak mi się podoba. Fajna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pucek! Zawsze z uwagą śledziłem poczynania Twojej kapeli, i nigdy nie podobały mi się wrzaski wokalistki. Tutaj jednak, gdy normalnie śpiewa, kawałek mi się cholernie podoba. Tak dalej !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Pucek, lipa straszna :( Tak bardzo podobał mi się wokal i w ogóle wasze granie a teraz brzmi to jak kolejna "alternatywna" kapelka :doubt: Proszę grajcie dalej jak wcześniej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał się do czegoś przyczepić - to razi mnie trochę nierówny beat stopy z werblem, jakby nie było w prostym rytmie.

Produkcja jak na Wrocław może być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się podoba i podejrzewam że to będzie taka "balladka" na płycie o ile takowa powstanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pucek! Zawsze z uwagą śledziłem poczynania Twojej kapeli, i nigdy nie podobały mi się wrzaski wokalistki. Tutaj jednak, gdy normalnie śpiewa, kawałek mi się cholernie podoba. Tak dalej !! :)

Popieram sprawę wrzasków, czy też raczej momentami "skrzeków".. Co do kawałka, to muszę dokładnie przesłuchać, bo zajęty odrobinę jestem przed wyjazdem. Ale myślę, że Evelynn powinna śpiewać normalnym głosem, bo ma fajny wokal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej wrzasków, lepiej. ;)

Byłbym wielce uchachany gdybyście nagrali więcej nut w stylu Hold on me po polsku.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miał się do czegoś przyczepić - to razi mnie trochę nierówny beat stopy z werblem, jakby nie było w prostym rytmie.

Produkcja jak na Wrocław może być ;)

 

Wychodzi na to, że studyjne prostowanie zawodzi :smile:

 

a mi się podoba i podejrzewam że to będzie taka "balladka" na płycie o ile takowa powstanie

 

tak, będzie ep, na której znajdą się jeszcze 2 nowe kawałki ostrzejsze, plus the last i remix the last.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...na szczęście jesteśmy na forum perkusyjnym, a nie wizażu, więc nie ma to aż tak wielkiego znaczenia, prawda?

 

Pucek - solidnie gracie. Melodyjnie, chwytliwie. Wasza wokalistka faktycznie ma dość szczeniacką i szczekającą manierę, gdy idzie o wrzeszczenie, ale gdy przychodzi do śpiewania to wie co robić ze swoim głosem. Ma dobrą barwę i z przyjemnością się jej słucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sam nie ustosunkowujesz się do tego...

 

M.A.D, ... tak, ale zespół powinien sobą coś reprezentować.....

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...