Skocz do zawartości
michalmikla

Jak połączyć perkusję elektroniczną z macbookiem?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Jak w temacie. Chciałbym połączyć perkusję elektroniczną z Makiem, żeby coś nagrać, choćby w Garage Band.  To jest ten nowy Macbook Air, wiec mam tylko wyjscie usb-c. Próbowałem kablem usb z przejściówką, ale coś mi nie idzie. Może powinienem coś w ustawieniach pozmieniać? Czy jakiś zewnętrzny interfejs dokupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz moduł i czy chcesz podłączyć żeby nagrywać audio czy MIDI? Bo jak audio to musisz mieć interfejs z wyjątkami hi-endowych modeli i TD-07 (TD-07 ma specjalny sterownik)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Essenter napisał:

Zależy jaki masz moduł i czy chcesz podłączyć żeby nagrywać audio czy MIDI? Bo jak audio to musisz mieć interfejs z wyjątkami hi-endowych modeli i TD-07 (TD-07 ma specjalny sterownik)

 

 

Hej, dzieki za odpowiedź. Mam Millenium MPS-150X i najchętniej audio bym nagrywał. Znasz jakiś konkretny interfejs, który będzie dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście przez chwilę korzystałem z Rubix od Rolanda, ale jest dosyć drogi + używałem go z perkusją Rolanda, więc nie wiem czy z Millenium by zadziałał. Najlepiej to skontaktuj się z jakimś sklepem muzycznym, oni tam już lepiej doradzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...