Skocz do zawartości
kbl

Czas się ujawnić - kbl

Rekomendowane odpowiedzi

siemandero po przerwie. na naszym majspejsie możecie przesłuchać naszego ostatnio nagranego kawałka - mariposy.

 

www.myspace.com/nofetap

 

całość nagrana na setkę w amatorskim studio przy amatorskim (młodszym ode mnie :) ) reżyserze dźwięku, ale za friko więc nie ma co narzekać. Nagrywane bez metro, bo mieliśmy tylko 4h a kawałek jest dzielony na kilka temp, więc zrobiliśmy wersję "koncertową". w zasadzie podoba mi się w 100% tylko brzmienie werbla, ale to już pozostawiam waszej ocenie :)

 

p.s. nagrywanie wyszło z niczego - byliśmy na projekcie koncertowym w Niemczech i Francji i po prostu zaproponowano nam, żebyśmy po jednym z koncertów weszli do studia i "coś" nagrali, skorzystaliśmy i wyszło to co wyszło :)

pzdr i liczę na konstruktywną, delikatną szczerość ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Umiejętności wam nie brakuje. Co mi się nie podobało to strasznie długi i nudny początek. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Świetny klimat robicie, kawałek jest świetny.

 

Niezbyt podoba mi się wokal, a na nagraniu za głośno są bębny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a mi początek przypadł do gustu!

Co tu dużo pisać, bardzo fajne, niejedno wykonanie słyszałem w wyk. kbl'a i jego zespołu.... Gefallt mir gut.;)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkiem całkiem :razz: Klimaty mi odpowiadają w 100%, bębny fajnie siedzą, wokalista wg mnie nie pasuje( co do barwy głosu- ale to tylko moje wrażenia) no i za cicho wokal.

Ale ogólnie jestem pod wrażeniem ;)

PS: KBL kim się szczególnie inspirowałeś w tych numerach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie slucham od Mayera, przez różnego rodzaje fazy (Tomahawk, Primus, Melvins, Fantomas) po HardCore, a gram tak żeby nie było widać że zrzynam od wszystkich po kolei ;-)

 

[ Dodano: 09-06-2008, 15:50 ]

w mariposach część zagrywek jest zainspirowana HC (krótkie młynki), intro może być np Acid Drinkers - Acidofilia (ale chyba razczej podświadomie bo dopiero ktoś mi na to zwrócił uwagę), a reszta ze wszystkiego po kolei - od Primusa/Tomahawka/jakiś panków fajnych po Kobong/Neuma/Samo/Nyia/Ketha itd itp. ogólnie staram się mieszać kilka fajnych rzeczy które ciężko pomieszać :) od duszków po blasty (tego akurat nie mamy nagrane;-)) ale nigdy nie chciałem żeby w jednym kawałku były tylko blasty albo tylko duszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...