Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle nie zmasakrowana z tego co widzę.. Ona jest młotkowana w fabryce więc..

 

to ten młotkowy chyba przysnął w pewnym momencie przyjrzyj się dokładnie fotce szczególnie drugiej. chyba że aparat robi takie niespodzianki. jak dla mnie to ta blacha dostała nieźle w kość.

 

stagg serii SH jest dość cienki więc się trochę zdeformowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie aparat. Kiedyś na jednym zdjęciu które robiłem potrafił zrobić keyhole, więc już niczemu się nie dziwię..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/alchemy-professional-china-15-braz-b20-tanio-i1766755595.html

 

... 150 zł opuściŁ, pewnie już po gwarancji... kto zaryzykuje ten osioł i hardcore ;]

 

[ Dodano: 22-08-2011, 13:50 ]

http://allegro.pl/paiste-sound-formula-sound-edge-hi-hat-14-okazja-i1782942869.html

 

ooo :shock: i to 5 km ode4 mnie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
M jest wyższą serią niż V.

Wyższą, co nie oznacza lepszą.

Mka jest z brzozy, Vka prawdopodobnie z lipy - to jest zasadnicza różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyższą, co nie oznacza lepszą.

 

 

Pewnie, po prostu produkują je na wyższym piętrze w fabryce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapex Mars pozniej Mapex M a aktualnie nowoczesniejszy i udoskonalony jako Meridan jest bez watpienia wyzszej klasy instrumentem. Mapex V to sprzet dla poczatkujacych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUAFEG, Wyższa bo jest robiona z lepszego drzewa to chyba logiczne. W jednej firmie coś robione z brzozy na pewno zagada lepiej niż z lipy. Między firmami jest to różnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Ile jest warty twin mapex p380? Na zdjęciach wygląda ok, poza delikatną rdzą na końcach przegubów, podobno mało używany? 350zł? Czy może warto kupić Millenium z 24 miesieczna gwarancją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli stopki są w dobrym stanie technicznym to są naprawdę godne polecenia. Często można natrafić na wyeksploatowane egzemplarze, dlatego warto dopytać sprzedawcę. Ale tak czy inaczej sprzęt bardzo fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która z tych stopek Panowie?

 

Mapex P380 - sprzedawca twierdzi że jest w idealnym stanie poza kilkoma otarciami, żadnych luzów etc.

 

Czy też:

 

Millenium - nowa, 24 miesiące gwarancji, solidny wygląd (przynajmniej na zdjęciach), platformy pod pedałami, podwójny łańcuch, pokrowiec.

 

 

Generalnie wygląda mi to na pojedynek sprzętu sprawdzonego przez wielu ze sprzętem nowym, nieznanym aczkolwiek solidnie wykonanym, w przystępnej cenie i z gwarancją.

 

Czekam na opinie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mapex P380 czy Pearl P-122TW?

Pearla bierz, gralem na mapexie w studiu i musialem jechac po swoja stope a tamta poszla do kosza.

Szajs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...