Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

kalol4 no brzoza też gniecie mosznę , ja z klonu jestem bardzo zadowolony :) nie dawno też stał brzozowy na allegro , wkońcu upolujesz xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zestaw kolegi z forum.

 

Po pierwsze jest to aukcja, a po drugie, kupi to raczej ten, który wie co to jest, bo młodzi rzadko wybierają staruszków. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkovski, ale wymyslili, jak da się osiagac na tym takie predkosci jedna noga jak dwiema na twinie, to w death metalu beda mogli uzywac cheatow. :D

 

Na dole : dokładnie o tym samym myslałem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobić z tego twina i w efekcie 4 bijaki nawalające w BD. Do tego jakiś George Kollias... OGIEŃ! :badgrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem to przypadkowo przeglądając allegro, ładne w sumie, ale grać równo, szybko i nie stracić rytmu na myślenie "pięta palce pięta palce pieta palce", potraficie tak?

 

Osobiście sobie tego nie wyobrażam, bo albo zwyczajna iron cobra, albo to, i po roku gry moja noga wyglądałaby jak ręka tego gościa, co nigdy nie miał dziewczyny. (nie chcę nikogo obrazić, tylko takie zdjęcie widziałem)

 

Nie zmienia to faktu, że chciałbym sobie takie coś wypróbować. :)

 

A dwie takie? Faktycznie, to byłaby młucka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw już sporo czasu nie chce zejść, toteż pewnie właśnie dlatego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten zestaw już sporo czasu nie chce zejść, toteż pewnie właśnie dlatego :P

 

nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba wcześniej był on oferowany razem z werblem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/mapex-saturn-jedyny-w-takiej-konfiguracji-i2621009016.html tak tanio ?!

Szkoda tylko, że nie ma toma 10" ale i tak okazja..

 

O ja, to można wziąć, zrobić z tego 2 zestawy i spokojnie sprzedać każdy za tyle...

 

No bo serio... kto kupi sobie taki wielki zestaw???? Ile naciągów? Ile case'ów? Ile noszenia?

 

Bez jaj :)

 

[ Dodano: 13-09-2012, 11:24 ]

http://allegro.pl/0perkusja-ludwig-classic-maple-1964-usa-i2618923110.html

 

Classic Maple 64 + Supra 67? :))) Ciekawie :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena dobra, zwłaszcza, że Supra w zestawie :)

1. Te bebny sa pomalowane, wystarczy popatrzec na obrecz z centrali. Zaslepka z badge'a(grommet) wyglada na pozniejsza niz sam badge.

2. Zestaw "sierotka": centrala z superclassica, reszta downbeat

 

3. Gdzie jest prawa nozka z centrali ? ;)

 

Jednak cos z zestawem trzeba bedzie zrobic by przywrocic mu oryginalny wyglad. Wiec 5500 to troche za duzo.

No i jest spore ryzyko ze pod spodem niekoniecznie okleina jest w dobrej kondycji skoro zostala pomalowana...No i na pewno centrala jest w innym kolorze niz tomy :)

Zalecalbym obejrzenie tego zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...