Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A czy to nie jest nasz forumowy Kolega czasem...? :

http://www.perkusja.org/profile.php?mode=viewprofile&u=13449

 

Sądząc po nicku na Allegro , to chyba tak :)

 

[ Dodano: 21-10-2012, 10:50 ]

Raczej na pewno ... :

 

http://www.perkusja.org/viewtopic.php?p=414797&highlight=#414797

 

leszek: II.21) Zakazuje się publikowania prywatnej korespondencji w każdej formie bez wyraźnej zgody zainteresowanych stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcja grzecznościowa - dla bartek1962ko :doubt:

 

Wystarczylo przeczytac, ja za kazdym razem prosze o wystaiwnie przedmiotu sprzedawanego na forum np. na allegro za 1zl +przesylka np 299 ;) W tym przypadku pewnie tez tak bylo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aukcja grzecznościowa - dla bartek1962ko :doubt:

 

Wystarczylo przeczytac, ja za kazdym razem prosze o wystaiwnie przedmiotu sprzedawanego na forum np. na allegro za 1zl +przesylka np 299 ;) W tym przypadku pewnie tez tak bylo...

 

Nie wystarczyło przeczytać, bo dodał to dopiero po moim mailu...

 

Odbiegając do tematu, co sądzicie o tym tworze DIY:

http://allegro.pl/werbel-14-drewniane-obrecze-korpus-nierdzewn-i2733001679.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo mi się zdaje albo na pierwszej fotce obręcz jest pęknięta w okolicach śruby no i tem lugi z polmuza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry walek z tym ridem :)(to jest chyba nie dozwolone na allegro) jak bym tego ride wylicytowal za 160 zl to bym odebral go osobiscie :badgrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujący ustala zasady wysyłki, więc jeśli nie było opcji odbioru osobistego to byś miał lipę. Allegro nic z takimi działaniami nie potrafi zrobić oprócz usunięcia aukcji lub zablokowania konta użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupujący ustala zasady wysyłki, więc jeśli nie było opcji odbioru osobistego to byś miał lipę. Allegro nic z takimi działaniami nie potrafi zrobić oprócz usunięcia aukcji lub zablokowania konta użytkownika.

To można wygrać nie tylko przed Allegro. Można żądać rachunku za przesyłkę. Jeśli będzie niższy - zasady aukcji były niezgodne z regulaminem. Najwyżej gość naprawdę będzie zmuszony wydać 300zl na wysyłkę.

Ja bym tak zrobił...

 

Nie ma czegoś takiego jak aukcja grzecznosciowa...to jest nabijanie komentarza a to niezgodne z regulaminem. Powinno sie to zgłosić i zablokować konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety takich i podobnych przypadków na allegro jest mnóstwo. Niestety to sprzedający ustala zasady kupna / sprzedaży. Zauważcie że dużo sprzedających na stronie "O mnie" ma informację że w koszty wysyłki są też wliczone koszty pakowania (folie bąbelkowe, taśmy klejące, kartony itd). I nawet jeżeli ktoś dał koszty wysyłki 300zł a paczka będzie kosztowała 15zł to i tak nic takiemu sprzedającemu zrobić nie można.

 

A tak po za tym to od razu widać że aukcja była wystawiona tylko po to aby kupujący i sprzedający mieli autentyczne dane osobowe w razie jakichś problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też nie mogę rozgryźć, myślałem, że to coś w kierunku starszych blaszek - Scimitar, Edge albo Amir ale wyglądem też jednak trochę odbiega...

 

squarek - formułę Planet Z także średnio mi ona przypomina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak słyszą Planet Z to od razu myślą badziew z mosiądzu. A tymczasem stara formuła Planet Z była naprawdę sympatyczna. Bardzo długo grałem na ridzie, brzmieniowo (jak dla mnie) bił na głowę ZBT, ZXT, B8, 502, 802 i jeszcze wiele innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie jak słyszą Planet Z to od razu myślą badziew z mosiądzu. A tymczasem stara formuła Planet Z była naprawdę sympatyczna. Bardzo długo grałem na ridzie, brzmieniowo (jak dla mnie) bił na głowę ZBT, ZXT, B8, 502, 802 i jeszcze wiele innych.

 

Pewnie dlatego, że większość talerzy Planet Z, które są aktualnie w użyciu i sprzedaży to badziewia z mosiądzu :) Całkiem możliwe, ja osobiście nie miałem żadnej styczności ze starą formuła Planet Z. Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do aukcji, użytkownik tego forum bardzo mnie poprosił o przeprowadzenie takiej aukcji. Czemu miałbym się nie zgodzić? W kwotę wysyłki zalicza się dużo rzeczy a nie wszystkie są podbite przez stempel poczty/kuriera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kml_ns, i twierdzisz że cena takiej wysyłki jest w porządku...??

Wysłanie blachy to nawet z ubezpieczeniem, opisem "OSTROŻNIE" , nie wyniesie więcej jak 50zł ... :doubt:

 

To zwykłe naciąganie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do aukcji, użytkownik tego forum bardzo mnie poprosił o przeprowadzenie takiej aukcji. Czemu miałbym się nie zgodzić? W kwotę wysyłki zalicza się dużo rzeczy a nie wszystkie są podbite przez stempel poczty/kuriera.

 

Rozwiązała się rozmowa o Tobie bo wyglądało to na zwykły wałek z zamiarem trafienia "frajera" który najpierw kliknie, a później zobaczy że nie jest tak różowo jak wyglądało. Dlatego w takich sytuacjach przestrzegamy się na tym forum przed takimi cwaniakami...

Po fakcie dopisałeś że to aukcja grzecznościowa dla jakiegoś tam użytkownika i udajesz że nic się nie stało.

 

leszek: Porządki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DanielosPL dopisek ze aukcja grzecznościowa napisałem dużo wcześniej przed twoją wiadomością leczy aby zostało zaktualizowane na stronie musiałem trochę poczekać. Widocznie trafiłeś na zły moment w którym wiadomość się jeszcze nie pojawiała.

 

Co do znajdywania frajera. Mylisz się, napisałem dokładnie aby przed zakupem się skontaktować aby uniknąć pomyłek.

 

 

gtomek czy ty dalej tego nie rozumiesz...

 

No trudno, tyle w tej sprawie. Nie mam zamiaru już ciągnąć tej dyskusji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...