Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co w tym zabawnego bo chyba nie ogarnąłem?

 

Jak myślicie, to Zildjian A Custom 20" Ping Ride czy coś innego?

http://allegro.pl/talerz-perkusyjny-acuston-19-od-loombard-pl-i2869558784.html

 

Wiem że facet napisał że 19" ale widać że nie do końca ogarnia temat i cholera go wie czy w ogóle dobrze zmierzył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już takiego mam... :/

Ale dziwne, bo zapewniał że ma 19", więc wychodzi na to że to crash.

Ale po kopułce to stawiałem raczej na Ride'a a konkretnie Ping Ride'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym zabawnego bo chyba nie ogarnąłem?

Jeśli już, to co najwyżej chromem może być pokryty statyw. Chyba, że to jakaś ekstra limitowana edycja ultra lekkiego hardware wykonanego z nylonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym zabawnego bo chyba nie ogarnąłem?

Jeśli już, to co najwyżej chromem może być pokryty statyw. Chyba, że to jakaś ekstra limitowana edycja ultra lekkiego hardware wykonanego z nylonu :)

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Ja pierdziele......

 

To np. jakby byly na aukcji casy na hardwae wylozone gabka to znacze ze sa cale wykonane z gabki? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele......

 

To np. jakby byly na aukcji casy na hardwae wylozone gabka to znacze ze sa cale wykonane z gabki?

O ludzie. Ja sobie żarty robię, a Wy tak na poważnie.

A teraz niech mi ktoś powie - widział ktoś z Was statyw pokryty nylonem? Jeśli tak, no to sorry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele......

 

To np. jakby byly na aukcji casy na hardwae wylozone gabka to znacze ze sa cale wykonane z gabki?

O ludzie. Ja sobie żarty robię, a Wy tak na poważnie.

A teraz niech mi ktoś powie - widział ktoś z Was statyw pokryty nylonem? Jeśli tak, no to sorry...

 

Panowie, pewnie chodzi o pokrycie wewnątrz nylonem/plaskitiem. Gość pewnie zobaczył, że miejscach zacisku rurek przez śruby jest w środku tworzywo i tak napisał nieskladnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym zabawnego bo chyba nie ogarnąłem?

Jeśli już, to co najwyżej chromem może być pokryty statyw. Chyba, że to jakaś ekstra limitowana edycja ultra lekkiego hardware wykonanego z nylonu :)

 

Coś słabe te żarty. Też nie przepadam za Panem kosmodrum ale tutaj ma 100% racji.

Wyraźnie napisał że "Rurki wyłożone nylonem", a co to znaczy? To znaczy że w środku posiadają osłonę w formie ścianek pokrytych nylonem po to żeby rurki się wzajemnie nie rysowały i lepiej trzymały. Zajrzyj sobie do jakiegoś lepszego statywu to zrozumiesz : )

 

edit.

StawRos mnie uprzedził z wyjaśnieniem : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaworki7, skoro wyłożone, a nie pokryte to chyba zainwestuj w słownik języka polskiego.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Ta china z tego co widać jest w idealnym stanie, więc 275zł nie wchodzi raczej w grę, chyba że koleś jest dziwny. Albo jest idiotą. Albo i to i to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wątpię. Ta china z tego co widać jest w idealnym stanie, więc 275zł nie wchodzi raczej w grę, chyba że koleś jest dziwny. Albo jest idiotą. Albo i to i to.

 

ide o zakład że mu sie zero kliknęło za dużo. To nie jest przecież kup teraz tylko licytacja. Mógł chcieć zacząć licytację od 275 a że mu sie jedno zero wtryniło to pewnie nie zauważył. Na pozostałych aukcjach ma normalne ceny w miarę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o ile się zakładasz? : )

 

Pisałem do faceta i odpisał mi że "Cena jest OK, nie ma pomyłki" : )

Na dowód wrzucił bym tutaj tego mejla ale forum zabrania publikowania korespondencji...

 

Skąd się biorą tacy ludzie? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje, że to nie pomyłka, bo resztę cen też ma ostro zawyżonych

 

sprzedaje Z3 crasha za 850 więc nie jest to jakiś kosmos

 

no i pearla VBX za 3000 co też nie jest kosmosem

 

w porównaniu do A customa, ale skoro kolega wyżej pisał że on mówi że cena ok to ja nie wiem, poddaje sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może liczy na to że któryś z dzianych rodziców w świątecznym szale kupi swojemu dziecku wymarzoną od dawna chine a custom nie znając się na cenach...

wiem że sytuacja mało realna ale powiedzcie czy cena tego gościa jest realna?

 

Taka Chinka nowa kosztuje w DC 1189zł! :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DanielosPL, No z pewnością nie jest realna, ale z tego co zauważyłem ostatnio wielu sprzedawców na Allegro ponosi fantazja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...