Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a czemu kiepskie?

cudów się nie spodziewam ale chyba będzie lepszy od każdego innego talerza z mosiądzu?

To jest najgorsza blacha z brązu na rynku. Brzmieniem prawie się różni od mosiądzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a uda mi się znaleźć lepszy talerz za 200zł?

bo znalazłem ofertę na tego alchemy art za 199zł (ZA NOWY)

i poważnie to rozważam, bo jak za nowy talerz z brązu to jest baardzo niska cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grając muszę się skupiać na tym, żeby trafić to czuję się źle :))))

Zwykle podczas grania za bardzo transuję, żeby patrzeć na miejsce, w które uderzam... Dlatego mój 14'' rack tom spełnia się tu idealnie :)))

 

No cóż... taką gramy muzykę, w której należy dawać z siebie wszystko, szaleć i obcierać się z potu - inaczej może być uznane za nieszczere, wyuczone, "żeby zagrać" :) Nie żebym narzekał - uwielbiam to :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale w 10'' bym nie trafił :D

 

chyba jaja sobie robisz ? :)

Bębniarek miał a ja nadal mam i to 2x6" tomy i accenta 4", pewnie jaby był 2" też bym trafił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opłaca się za tą cenę? Przyznam że fajna amatka. Martwi mnie tylko brak dolnych naciągów w tomach

 

http://tablica.pl/oferta/...re-ID2a1AJ.html

 

Za tą cenę nie masz szans na nic lepszego. Myślę, że ciekawsze (choć pewnie też nie wiele) oferty mógłbyś znaleźć za ok 1200-1500zł.

Pełny zestaw za 500zł -> brać, ew. targować choć pewnie nie wiele. Rezonanse na tomy ok 80-100zł zależy jakie i gdzie kupisz.

Miałem okazję kiedyś pograć na amati i muszę stwierdzić, że do nauki jest ok jak każde bębny, a nie brzmią tak źle żeby zniechęcały do grania na nich :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem na licytację werbel Amati

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=2973960659

 

W werblu osobiście wymieniłem:

1. Gniazda śrub naciągowych w ługach

2. Wszystkie śruby z podkładkami (na zdjęciu widać że są praktycznie nieużywane)

3. Maszynka werblowa - strona mocująca i naciąg

4. Obręcze - zupełnie nowe, na zdjęciu pokazane jeszcze z sklepową metką

Wymienione elementy w 100% nowe, pierwszy raz założone i nie eksploatowane

 

Licytacja od złotówki, bez ceny minimalnej.

 

Zapraszam do licytacji :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...