Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

StawRos,

 

Ebay: Aukcja od 1 euro, bez ceny minimalnej, nie wiadomo na jakiej kwocie się zakończy, 11 zdjęć, opis, miejscowość: Rastede, Deutschland

Allegro: Aukcja od 6000zł, 6 zdjęć, brak opisu, miejscowość: Lipie / koło Częstochowy

 

niczego to nie przesądza. to że z dwóch różnych miejscowości nie znaczy że to nie ta sam osoba. znam ludzi, którzy praktycznie "mieszkają" w dwóch miejscach na raz. mamy Europę otwatych granic. Schengen nam to umożliwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lugi, uchwyt do mocowania tomów w centralce i nogi floor tom'a sugerują Power Beata (choć zerżnęli oni parę patentów z Tamy), werbel - Amati... Typowy Frankenstein.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale popatrzcie na wnętrza korpusów. Nie wyglądają jak Power Beat. Kolor może sugerować mahoń dodatkowo stan osprzętu, który jest w zaskakująco dobrej kondycji jak na swój wiek. Może rzeczywiście to jakiś stary model Tamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał 400 zł i może warto było. Moim zdaniem wpływ jest żaden, na moich szczególnie mam porównanie, brzmienie się nie zmieniło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boshhh przecież ten free floating wygląda jakby ktoś go na rok na dwór wystawił i o nim zapomniał .... jakaś masakra. A taki fajny werbelek. Obawiam się, że nawet wyszczotkowanie całej tej rdzy i pokrycie go lakierem przez pistolet do malowania cienką warstwą nie da żadnej gwarancji, że wżerki rdzy się nie odnowią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Obawiam się, że nawet wyszczotkowanie całej tej rdzy i pokrycie go lakierem przez pistolet do malowania cienką warstwą nie da żadnej gwarancji, że wżerki rdzy się nie odnowią.

 

Bez obaw. Ja kupiłem swój werbel w o wiele gorszym stanie niż ten FFS. wszystko jest do wyczyszczenia, trzeba jedynie się liczyć z tym, że werbel nie będzie się już tak ładnie świecił. Jeśli zabezpieczy się korpus lakierem to wżerki się nie odnowią.

Jeśli ktoś ma tydzień wolnego czasu to może spokojnie kupować ten werbel, bo za pół ceny będzie miał profesjonalny instrument. W razie czego służę pomocą :)

 

Czy brzmienie w moim wypadku się zmieniło? Pewnie troszkę tak, ale czy zauważalnie to już bym nie powiedział. Mamy tutaj metal więc upływ czasu i warunki przechowywania nie mają tak dużego wpływu na korpus jak w przypadku drewna.

Werbel wciąż pozostał instrumentem z najwyższej półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to "UWAGA!" rozpoczynające opis na jego aukcjach traktuję w rozwinięciu skrótu jako:

"Uwaga, nadchodzi zwalona cena" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, tak też mi się wydawało, że chyba lekka przesada. No nic, poszukiwania będą trwały nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś wyrazić swoją opinię na temat aukcji, o której napisałem 5 postów wyżej?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...