Jump to content
jeczu

Allegro

Recommended Posts

SUAFEG,

raczej syntaktyką

Tak, literówka ;)

[ Dodano: 19-02-2013, 13:51 ]

plipa, Force 3005 zdaniem allegrowicza, to "Brzmienie w pełni profesjonalne". hmm.. gdyby tak było to jak sens miała by produkacja wszelkich Designerów, Delitów, Lite'ów, SQ2 etc. etc. ? (pytanie retoryczne) ;)

Nie zmienia to jednak faktu, że 3005 to bardzo dobre bębny! I na pewno warto je zakupić, jednak kolejne pytanie: PO CO kupić takiego seta za ~3000zł skoro nasz forumowicz .:Ciupek:. sprzedaje taki sam po 2500zł z pokrowcami ?

http://tablica.pl/oferta/sonor-force-3005-klon-fusion-pokrowce-ID2d3Or.html#19c22e1b62;r:;s:

Polecam.

To nie jest Recording Custom tylko seria 9000 - poprzednik RC, który różni się kilkoma szczegółami. Co nie zmienia faktu, że to świetne bębny w dobrej cenie. Tak na marginesie pierwszy raz widzę wysoką serię Yamahy robioną na Tajwanie/w Chinach.

Teraz tylko czekać na znawców, którzy orzekną, że "Drogo..." ;)

własnie zastanawiał mnie ten Tajwan i wygląd tabliczki inny niż w rc. A znawcy niech się dalej bawią pro m'kami :), w końcu okleiną nie ma co sobie głowy zawracać, zwłaszcza dokładając dziurawioną centralę i brak niezależnego zawieszenia :lol:

MAM DO SPRZEDANIA NOWĄ NIE UŻYWANĄ PODWÓJNĄ STOPE UMIESZCZONĄ W JEDNEJ...

...DLA TYCH ,KTÓRZY CHCĄ RÓWNOCZEŚNIE OBSŁUGIWAĆ HI-HAT GRAJĄC JAK NA PODWÓJNEJ...

:lol:

http://allegro.pl/twin-podwojna-stopa-w-jednej-i3007228196.html

Sorry mój błąd, nie obejrzałem filmiku. Hmm ale 550zł za stopkę bez podanej marki i modelu. Twin w pojedynczej, po cenie zbliżonej do cen single'a większości firm.

Może ktoś używał takiego cudactwa?

plipa, Force 3005 zdaniem allegrowicza, to "Brzmienie w pełni profesjonalne". hmm.. gdyby tak było to jak sens miała by produkacja wszelkich Designerów, Delitów, Lite'ów, SQ2 etc. etc. ? (pytanie retoryczne)

Profesjonalne brzmienie to jest szerokie pojęcie. I pisząc tak w aukcji sprzedający ma rację. Bo ta klasa bębnów brzmi bardzo dobrze. Serie jeszcze wyższe dają dodatkowe możliwości w wyborze różnych gatunków drewna, lepszego hw, co przekłada się na INNE brzmienie. Ale dalej profesjonalne... :)

Ot czemu :)

Polecam:

http://allegro.pl/zestaw-blach-sabian-xs20-ride20-crash-16-hihat14-i3042822540.html

plipa, Force 3005 zdaniem allegrowicza, to "Brzmienie w pełni profesjonalne". hmm.. gdyby tak było to jak sens miała by produkacja wszelkich Designerów, Delitów, Lite'ów, SQ2 etc. etc. ? (pytanie retoryczne)

SUAFEG, Twoja retoryka eliminuje Pearl Reference z produkcji, tak samo jak Starclassic i inne wyższe półki... Widocznie jest różnica w budowie, drewnie, osprzęcie, samej klasie i legendzie danej serii. Bierzesz wszystko w ten sposób,że jak coś nie jest z topowej półki to już nie może dobrze brzmieć.

Przykład bębnów VX czy VBX. Ile już czytałem opinii,że M Birch brzmi lepiej. Ok, może być i tak wg kogoś kto grał tylko na Mapexie. Każdy chwali swoje, to też zrozumiem.

Kolejna błedna logika. Bęczki Ciupka są jak najbardziej zacne gdyż to ten sam bęben. Cena 3000 ( w sumie jż 2850) podyktowana może jest tym,że jest dodatkowo floor tom 16 cali? Szkoda,że czytam czasami opinie,które opiera się na braku logiki. To samo wyczytałem,że Catalina ASH brzmi lepiej niż brzoza i klon. Chyba to były Twoje słowa. Czyli nie ma sensu produkcji Renown Maple i innych topowych bębnów Gretsch?

Cherub to teraz Millenium? :) Mam IDENTYCZNEGO cheruba.

Co kraj to obyczaj ;) w Niemczech pewnie beda zdziwieni Cherubem. Ale jest identyczny to fakt. Jak zamowisz odpowiednia ilosc w PRC to pewnie da sie nazwac nawet MACIEKOMIS :badgrin:

Xs set za 950zł, bardzo się opłaca :smile: w ogóle teraz jakoś blachy w niewielkich cenach na allegro nie znajdują nabywców, sam mam problem swoje sprzedać. W tamtym tygodniu poszedł mi crash aax 16 stage od złotówki do 460zł w stanie prawie idealnym, uważam że ta cena to sukces :smile:

Mam wrażenie, że ceny talerzy z wyższych półek maleją i nie jest to przejściowe! chodzi mi o rynek wtórny

Podobnie jest i z bębnami. Jak ostatnimi czasy można było kupić shell M Bircha za 1000zł a i znalazłem jedną ofertę bo gościowi się spieszyło za 850, no to jest fajna opcja dla osób które chcą kupić fajne bębny w niskiej cenie.