Skocz do zawartości
o4d

PAŁKI OSCA " HICKORY "

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zakupiłem 10 kompletów pałek pod moje specjalne zamówienie, specjalny model.

Najpierw dostałem 13 sztuk grabowych w prezencie za darmo. Potem 21 sztuk hikorowych w dobrej cenie.

 

Pałki totalne. Jedne i drugie genialne.

Z hikory zużyłem na razie tylko 3 sztuki ;-)

Z grabu został mi komplet lub dwa.

 

Sprawdźcie moje posty sprzed 3 lat - łamałem ówcześnie pałek jak drwal.

 

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo kiedy Pan Marek zaczynał przygodę z nylonem i poprosiłem o niego w swoim indywidualnym modelu to prototypy grabowe dostałem za darmo. Jak zawsze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nylon to koło 2003 roku - wtedy 1 raz dzwoniłem dzwoniłem. Odebrał nawet w sobotę, siedząc na grillu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem i wszystkie główki mi się rozpadły. Wtedy wysłałem do p. Marka mejla z moimi uwagami co do kształtu kotwiczki przed wtryskiem nylonu i dostałem odpowiedź, że niebawem będzie to poprawione.

To było chyba 5 lat temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupiłem 10 kompletów pałek pod moje specjalne zamówienie, specjalny model.

Najpierw dostałem 13 sztuk grabowych w prezencie za darmo. Potem 21 sztuk hikorowych w dobrej cenie.

 

Pałki totalne. Jedne i drugie genialne.

Z hikory zużyłem na razie tylko 3 sztuki ;-)

Z grabu został mi komplet lub dwa.

 

Loszmi przeczytaj sam siebie jak bardzo Ciebie olałem.

Teraz znikam.

Marek Osojca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam firmę OSCA. Zakupiłem w marcu komplet na DC i nadal mi służy. Nieporównywalne z gładkami. Wg mnie jest lepsze czucie pałek, do cwiczen jak i gry idealne. :)

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Marku, to nie ten temat. Poza tym cios poniżej mojego pasa, a jednocześnie w Pańską stopę.

 

Pałki zamówiłem i dostałem. Dostałem też wersję grabową za free. Do dziś zużyłem 3 pałki hikorowe- zjadają VF na śniadanie. Produkt dla mnie doskonały, idealny.

A kontakt dotyczył naszej dalszej współpracy. Nadal nie rozumiem dlaczego nagle przestał Pan odpowiadać na maile. Także na FB. Dla mnie to był by deal do śmierci oraz + 10pkt do lansu. Dla Pana żadne koszty i mikro reklama.

 

 

Zanęconą rybkę trzeba złowić, bo się zmarnuje...

 

Pozdrawiam szczerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie Marku, to nie ten temat. Poza tym cios poniżej mojego pasa, a jednocześnie w Pańską stopę.

To nie jest cios poniżej pasa ponieważ użyłeś w jednym z postów, że ciebie olałam.

Padło słowo olałem i poszło w Świat.

Czy ja mam każdemu tłumaczyć czego dotyczyły nasze sprawy.

Poszło w Świat -.." OSCA to dziwna firma ..zostałem olany "

Wielu moich zajadłych przeciwników skorzystało z twojego stwierdzenia w ostatnich dniach.

Jak widać powyżej-...jestem dziwny, robię gratisy i takie tam.., mam na to dużo czasu..!!

 

[ Dodano: 16-08-2012, 07:47 ]

A jest już wersja drum roots w hickorze?

Jest dostępna ta wersja.

Napisz na maila zamówienie -..może byc nawet 1 komplet.

Jest to model bardzo ciężki, wykonywany z bardzo gęstej struktury hikory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro moje zdanie jest takie poważane w świecie, to jednak może powinniśmy dojść do porozumienia ;-)

 

Nie mogę wszystkich głaskać, zachwalać, cmokać i polecać. Swój interes też muszę szanować. Znam swoją wartość, więc zadałem pytanie o sygnaturkę. Nie dostałem odpowiedzi, po trzykrotnym bodajże zapytaniu. Nie poczułem się miło - raczej jak nietrafiona inwestycja. Prosta sprawa, szczególnie, że wcześniej kontakt był przesympatyczny. Że dobór słów niestosowny - przepraszam, liczyłem jednak po tym na odzew typu "...o sorki, zapomniałem odpisać" szczególnie, że sam Pan promuje indywidualną sprzedaż, więc i indywidualny kontakt.

 

Cały czas uważam, że to najlepsze możliwe pałki i moja próżność chce być połechtana. 3 płyta LC w drodze...

 

Pokój i miłość.

Loszmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję wypróbować sygnaturę Czarka Konrada (nigdy wcześniej nie miałem pałek OSCA) - pałka idealna. To chyba najbardziej pozytywne zaskoczenie sprzętowe. Jakością wykonania nie ustępują gigantom zza oceanu, co chyba najważniejsze, bo reszta to zupełnie indywidualna sprawa (wszystkie komplety długo trzymały, główki padały jako ostatnie). Może to ma małe znaczenie, ale diabeł tkwi w szczegółach: wszystkie nadruki znajdują się mniej więcej po środku, przez co po jakimś czasie nie ma na pałce rozmazanego nadruku (nie można tego powiedzieć o VF). Sam model: dla mnie - bez wad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem okazję wypróbować sygnaturę Czarka Konrada

Muszę w tym momencie dodać, aby być OK. z Panem Czarkiem Konradem -...nie mam już w ofercie pałek sygnowanych " Cezary Konrad ". Nasza współpraca ustała jakiś czas temu.

"bartok" załapał się na końcówkę serii.

Dodam, że model tej pałki był całkowicie uzgodniony z tym wielkim, polskim artystą.

Opracowanie techniczne tego modelu wciąż istnieje w archiwum firmy OSCA.

==========================================================

 

[ Dodano: 27-02-2013, 07:57 ]

WITAM.

Chciałem wszystkich zainteresowanych powiadomić, że od stycznia 2013 pałki OSCA -..czyli hikorowe, są ogólnie dostępne w sieci sklepów RIFF na terenie całej Polski.

Chcę również wszystkich przeprosić za brak aktualnie prowadzonego sklepu na naszej stronie -..wszystko zostanie nadrobione w miesiącu marcu.

W marcu zostanie wprowadzona do sprzedaży w sieci RIFF NOWOŚĆ -..bardzo popularne w wersji grabowej pałki model 51 i 52, wykonane w hikorze z NYLONOWYMI główkami.

Będą to modele 51N HICKORY i 52N HICKORY.

Pojawi się również pałka w wersji hikorowej o nazwie 5NL.

Model hikorowy z nylonową główką pałki grabowej 5N lecz o długości 427mm (..długa).

Wszystkich zapraszam do zakupów.

Marek Osojca

==================================================

 

[ Dodano: 15-04-2013, 10:34 ]

NOWA OFERTA JUŻ GOTOWA na stronie sklepu firmowego.

ww.osca4drums.com

Szczególnej uwadze polecam pałki OSCA (..HICKORY) z NYLONOWĄ główką.

Nowością są nie prezentowane do tej pory modele 51NL, 52NL oraz 5NL.

POLECAM I ZAPRASZAM

Marek Osojca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...