Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się pochwalę że w wakacje przywlokłem z Niemiec dwie pary pałek Vater;

2B oraz NIGHTSTICK, te drugie może mniej znane, bardzo grube i długie pałki, zdecydowanie do głośnej gry. Obie pary rewelacyjnie leżą w łapie ale póki co nimi nie gram, leżą sobie w opakowaniu i czekają na swoje "pięć minut" :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedługo we wszystkich Riffach bedą pałki Vatera, praktycznie wszystkie modele, z tego co wiem podpisali kontrakt na dystybucje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, bo sam mam dwa dwa modele Vatera, które bardzo lubię. Mam nadzieje że ustalą w miarę rozsądna cenię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by bylo. Chociaz z nowu w Krakowskim riffie pracuja tacy ludzie, ze az zal im placic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no za Krakowski riff to nie odpowiadam :-)

 

[ Dodano: 07-05-2008, 14:50 ]

czy są może w Polsce dostępne gdzieś pałki Vater?

 

Vater nie ma w Polsce oficjalnego importera.....

 

A własnie że jest!!!!!! Dzisiaj do nas przyjechały 29 zł z drewnianą i nylonową głowką, 31 sygnatura :-)

 

gdyby co zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dziś w Riffie pałeczki sygnowane przez Davida Silverie (KORN) z nylonowymi głowkami. Pałki jak narazie są znakomite. Extra wyważone mocne, nie za ciezkie i nie za lekkie,faktze troszke za krótkie jak dla mnie wole dluższe, ale mozna sie przyzwyczaić. No i jak za te cene (29 zł) to są mega fajne. POlecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się uzbroiłem w Vaterki : :razz: D

Virgil Donati signature, Chad Smith signature i 5A :biggrin: :D

REWELACJA, od dziś tylko Vatery

 

[ Dodano: 14-06-2008, 10:50 ]

 

A własnie że jest!!!!!! Dzisiaj do nas przyjechały 29 zł z drewnianą i nylonową głowką, 31 sygnatura :-)

 

gdyby co zapraszam

 

No właśnie xklimasx u Ciebie chyba kupowałem Vaterki :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprobowac sygnature Josha Freesa, palki w miare lekkie, ale dobrze leza w dloni. Mozna z nimi zaszales od rocka czy punku po jazz. Nie nadaja sie jedynie do naprawde duzych dloni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam sprobowac sygnature Josha Freesa, palki w miare lekkie, ale dobrze leza w dloni. Mozna z nimi zaszales od rocka czy punku po jazz. Nie nadaja sie jedynie do naprawde duzych dloni...

Jeśli wytrzymałe, to idealne dla mnie...

Po ile takie stoją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi starczaja na pol roku, rok - zalezy ; ) nie wiem ile w polsce - na ebay.co.uk kupilem za £7 ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej pory grałem na nich model rock noooo napprawdeee dobra sprawa aasaaa dziiisss zobaczymy jak sie sprawują zildiany :):):) :badgrin: :badgrin:

 

[ Komentarz dodany przez: hakael1977: 13-07-2008, 10:46 ]

Popraw styl pisania bo to co teraz uprawiasz jest nie do przejścia . Zwracałem już ci uwagę na to więc dla motywacji dostajesz warna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy są może w Polsce dostępne gdzieś pałki Vater?

 

możesz je dorwać również w kilku sklepach internetowych.. np TU

 

jeśli w ogóle już chodzi o vatery to serdecznie je polecam wszystkim, którzy grają coś mocniejszego ale nie "siekanke" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Vatera zwykle 5A i xtreme design 5a (ktore sa w zasadzie czyms pomiedzy 5A i 5B wiec jak dla mnie ideal :D). Bardzo fajne palki. :) Polecam.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabashi, zawsze mi się łamały szybko jeśli "przygrałem ciężej".. i to dość szybko. Może kupowałem jakieś felerne (power 5a)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedługo we wszystkich Riffach bedą pałki Vatera, praktycznie wszystkie modele, z tego co wiem podpisali kontrakt na dystybucje

 

a dostane model 5B i 7A Fusion?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam Vater Color Warp 5A ,2 pary - fioletowe i czarne - wyglądają cudnie!!! są dostępne w Polsce? bo ja je nabyłem we Włoszech ;]

 

Fotka:

 

af53151521a95b93m.jpg

 

 

wybaczcie jakośc zdjęcia.. ale aparat pożyczylem bratu.. jak mi go odda wrzucę lepsze jakościowo ;)

 

PzDr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...