Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie najtaniej można vatery kupić. W riffie są po 29 ale przesyłka 30 zł kurierska i ma innego wyboru. Może znacie sklep internetowy, w którym zapłacę do 40 zł z przesyłką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze dosyc tanie te Vatery,moze ktos powiedziec jak z wytrzymałoscia???bo zastanawiam sie czy wziasc 2 komplety hikoraków gorszej jakosci czy lepiej te vatery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7A. Od tej pory kupuję ten model zawsze. Nigdy nie sądziłem, że ta drewniana główka daję taki wyraźny sound na talerzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie dotarły do mnie Vatery,dokładnie Los Angeles 5A,gdy tylko wziąłem je w łapy od razu poczułem sie profesionalista :D ,kapitalne pały,idealnie wyważone,lekkie,swietnie leza w rekach,miałem okazje grac pro-markami i vickami(wszystkie w rozmiarze 5A gdyz taki preferuje ;) )i zadnymi z tych nie grało mi sie tak dobrze jak Vaterami a najpiekniejsze jest to ze kosztuja tylko 26 zł!!!!gdzie identyczne pro-marki czy vicki po 40zł(nie wspominajac juz o gorszych jakosciowo zildjianach których cena siega ponad 50zł),o wytrzymałosci jeszcze nie moge sie wypowiedziec gdyz mam je stanowczo za krótko by o tym mówic,ogólnie switne pały,polecam kazdemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile masz juz te pały??bardzo sie krusza główki?

 

ja właśnie używam modelu 7A Manhattan. Jedna para starcza mi na miesiąc lub 2 grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile masz juz te pały??bardzo sie krusza główki?

 

ja właśnie używam modelu 7A Manhattan. Jedna para starcza mi na miesiąc lub 2 grania

 

wszystko zalezy jeszcze od tego kto jak młóci i jak czesto gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również korzystam z Manhattanów 7A z nylonowymi końcówkami. Żadna pałą nie czułem takiego feelingu. Genialne pałki. Bardzo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile masz juz te pały??bardzo sie krusza główki?

 

ja właśnie używam modelu 7A Manhattan. Jedna para starcza mi na miesiąc lub 2 grania

 

wszystko zalezy jeszcze od tego kto jak młóci i jak czesto gra ;)

 

ja gram codziennie a co tydzien mam próby z kapelą i trzymają miesiac lub 2 a mam drewniane główki. nie lubie nylonów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupilem jakis czas temu (ze 2 miesiace) z ciekawości vatery super jazz,

bardzo fajny feeling ale glowki powoli się sypią, w porównaniu z vic firth(sygnatura gadda) ktorymi gram juz dluuugo, jedynie farba się troche obrała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić Vatery sygnowane przez Stewarta Copelanda, zna ktoś może wymiary tych pałek? Wszędzie widziałem tylko ten sam opis (pt. "dlaczego są to wspaniałe pałki") bez żadnych konkretów

 

PS - można zamówić na stronie ragtime'a z odbiorem w jednym ze sklepów czy trzeba się fatygować do sklepu żeby złożyć zamówienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stalem się nabywcą POWER 5A... nie mogłem znaleźć odpowiedników VIC FIRTH 55A, więc wziąłem je z czystej ciekawości. sie zobaczy, jak pukają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...