Skocz do zawartości
Demon Vomit

Axis czy Czarcie - pytanie do użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat, kupi Axis czy Czarcie kopyto. Zastanawiam się, czy jest między nimi różnica jeśli chodzi o sposób grania, wrażenia z gry itd. w TYM MOMENCIE STOPY TE SĄ JUŻ PRAKTYCZNIE W TAKIEJ SAMEJ CENIE. cO WY MYŚLICIE O TYM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

Axis jest sporo tanszy od CK wiec nie sa w tej samej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CK kosztuje 100zl więcej bo ma jeszcze case, więc śmieszne jest to "sporo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

Po 1 - nie 100zl, a 500zl

Po 2 - Axisa mozna bez problemu nabyc uzywke w idealynym stanie w kwocie 1200-1800zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seth, juz mogłeś podać ceny do jednego sklepu, a nie porównujesz różne

I zależy też o którym Axisie mówimy

 

http://www.perkusje.com/0,3271,stopa-podwojna-longboard-x-l2.html

http://www.perkusje.com/0,3270,stopa-podwojna-longboard-a-l2.html

http://www.perkusje.com/0,3352,stopa-podwojna-czarcie-kopyto.html

 

hmmm... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ale ja biorę pod uwagę AL-2, bo jak porównać do czarciego to musi być longboard, a między AL-2 a XL-2 jest duża różnica, więc ja bym raczej brał tego pierwszego. Poza tym sądząc po poście autora, też widać, że mu chodzi o AL-2. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra osobiście wziąłbym używanego Axisa jeżeli trafiłaby mi się okazja mimo że Czarcie wygląda bajecznie ;)

Zejdźmy teraz na ziemię, według mnie nie opłaca się kupować nowej stopki za 3000 zł, chyba że masz na to kasę, grasz kosmiczne tempa. Jeżeli nie ciśniesz w 250 bpm, to wystarczy normalne dw 5002, na nim też zagrasz bo ładnie chodzi O_o

Pewnie mnie za tą opinie zjedziecie do reszty, ale myślę że mam rację :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię void, nie zjadę bo ja na swoim eliminatorze jadę nawet i 210+ a i 250 trochę krzywiej cisnę i podejrzewam że przy większej wprawie by szło jak masło. No ale oczywiście kolega zrobi jak chce. Ani na Axisie ani na Czarcim nie grałem toteż nie pomogę w wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym Czarta

1) Podobno (nie wiem bo nie grałem, znam tylko kilka opinii) jest bardziej uniwersalny, grałem na Axisie i nie robi na mnie wrażenia, podobnie jak np. DW9000 - za ta kasę nie.

2) w cenie jest case

3) Jeśli chodzi o walory estetyczne Axis dla mnie jest szczytem brzydactwa (ale to kwestia gustu) a Czarcie jest po prostu ładne.

4)Możliwości customizacji

5) Nie wiem jak z awaryjnoscią Czarta, Axis nie jest na szczytach list bezaawaryjności za to Czarcie jest produkowane w Polsce, na miejscu. Serwis i części do Axisa w Polsce?

5)popierajmy Polskie produkty wysokiej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...