Skocz do zawartości
RL

Porównanie modułów Rolanda (td5,td6,td7,td8,td10,td12,td20)

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się udało kupić dość tanio nowy TD-12

 

W najbliższym czasie przymierzam się do zakupu TD-12. Rozważam różne możliwości Polska - Zagranica... Czy mógłbyś zdradzić gdzie udało Ci się zakupić TD w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi się udało kupić dość tanio nowy TD-12

 

W najbliższym czasie przymierzam się do zakupu TD-12. Rozważam różne możliwości Polska - Zagranica... Czy mógłbyś zdradzić gdzie udało Ci się zakupić TD w dobrej cenie?

 

Oczywiście w Polsce, był to moduł demonstracyjny i dla tego dostałem lepszą cenę tj. niewiele ponas 4tysie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! A czy ktoś z Was mógłby przedstawić subiektywną opinię na temat modułu TD-5? Zastanawiam sie nad tym sprzetem, chociaz to muzeum. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale ja nawet nie wiem jak to z grubsza wygląda, że nie wspomnę o graniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem kiedyś na tym w sklepie - brzmiało b. dobrze , jest prosty w obsłudze ale jednak polecałbym TD6 - ma dużo więcej gotowych zestawów ,metronom i wiele ciekawych brzmień. Nie musi to być najnowsza td6 ( nowe mają tylko kosmetyczne zmiany ) - myśle ze mozna już kupic za rozsądne pieniądze - gram na tym kilka lat i nie mialem z tym żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił wszystkim moduł i zestaw TD9 KX, posiadam taki zestaw jako jeden z pierwszych w Polsce i jestem zadowolony z brzmienia, jak i budowy zestawu, na chałture to super sprawa, szybka w montażu i prosty w obsłudze moduł, z dobrymi brzmieniami porównywalnymi z TD12. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmienia OK - chociaz "gotowce" takie sobie(mala ilosć praktycznych zestawow do grania live). Ponadto zwroćcie uwage na połaczenie padów z modułem. Wydaje mi sie ze z czasem moze byc problem z tym specyficznym złączem. Co bedzie jesli padnie wam element łączacy modol ze stopa. Normalnie to wymieniacie przewod i jest OK...Za to funkcje treningowe OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że normalne połączenie, jak w 3, 12, 20 jest dużo lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arti a jak wypada td-8 na tle td-9 ?

 

[ Dodano: 20-04-2009, 18:43 ]

obsługuję on np naciąg i obręcz ?

 

[ Dodano: 22-04-2009, 09:34 ]

ej1!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ode mnie to zależało, to juz byś złapał warna za to ej1!!!!!!!!!!!!!...

 

td-8 obsługuje pady dwustrefowe (naciąg i obręcz) - mozesz to przeczytać na setkach stron - google.pl => roland td-8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak chce podłączyc modul rolanda do karty Emu 04040 to podłączyć go za pomocą midi midi , czy kupic midi usb ?

 

[ Dodano: 19-05-2009, 10:10 ]

czy moze ktos odpisac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z td-7 a mianowicie w trakcie gry wycisza sie jeden bęben po przelaczeniu na nastepny zestaw i wroceniu wszystko jest ok koles ktory mi go sprzedal potwierdzal ze jest wszystko ok ;// Czy moze byc to wina nie oryginalnego zasilacza poniewaz czasami wyskakuje ze abnormalne zasilanie lub czy moduł moze byc uszkodzony lub cos z ustawieniami nie tak . Prosze o odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...