Skocz do zawartości
Dzeus18

jakie naciągi?

Rekomendowane odpowiedzi

ja proponuje na tomy na góre Remo Emperor Clear, na rezo Ambasadora.

Na werbel remo coated controled sound/ambasador hazy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodałem sobie wszystko do koszyczka i powinno to wyglądać....

beztytuu234567.png

 

[ Dodano: 14-02-2011, 22:38 ]

http://img713.imageshack.us/i/beztytuu234567.png/ coś mi się chyba zepsuło :D wrzucam ponownie

 

[ Dodano: 14-02-2011, 22:39 ]

dobre naciągi wybrałem? a mógłbym zrobić tak że na początek kupuję tylko uderzane a rezo zostawiam, na później?? kasa... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że część osób poleca na górę Emperor'y Clear a inni Pinestripe'y. Wiem o tym, że każdy szuka swojego dźwięku bębnów ale w przypadku Amati, co jest rozsądnym wyborem, tak żeby wyciągnąć jak najwięcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że oprócz bębnów interesuje Cię archeologia, co? Wygrzebałeś temat sprzed 3 lat. :)

No ale jak już wygrzebałeś...

Na Amati polecam Remo Emperor, na bas Powerstroke 3 z łatką falam slam, na werbel, zależnie od tego co grasz... Ambassador - najbardziej uniwersalny, Ambassador X, Emperor jeśli potrzebujesz trochę więcej mocy, ewentualnie Emperor X jeśli chcesz zabijać werblem, ale tylko do drewnianego, bo na metalowym zagłuszy Ci cały zestaw.

 

Osobiście preferuję naciągi typu coated.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, piszę w starym temacie bo nie chciałem zakładać nowego i wprowadzać zamętu :) A co z rezo, Ambassador Clear będzie dawał rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dobrze, że nie zacząłeś nowego tematu :)

 

Tak, Ambassador Clear będzie w sam raz jako rezo na tomy. Ale na werbel weź Ambassador Snare (Hazy)... Względnie Diplomat Snare (Hazy), ale ten raczej bym stosował tylko z Ambassadorem na górze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...