Skocz do zawartości
DominYoo

Akustyczna czy elektroniczna?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem baaardzo początkującym graczem i pojawia się pytanie co lepsze? myślę nad sprzętem do 2000 zł, ale kompletnie nie mam pojęcia co będzie dla mnie lepsze? Są jakieś plusy i minusy elektronicznych i akustycznych perkusji? co doradzicie i jaki ew sprzęt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy jak np mieszkasz w bloku to na akustycznej sobie nie pograsz bo sąsiedzi Cię zamęczą że niby za głośno czy coś :roll: ale jeśli nie to polecałbym akustyka, zawsze to jednak fajniej się na takiej gra moim zdaniem, no i używaną kupuj to będzie większy wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze można mieć akustyczną i elektronika w jednym, do bloku to chyba najlepsza opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to zależy jak np mieszkasz w bloku to na akustycznej sobie nie pograsz bo sąsiedzi Cię zamęczą że
Posiadam elektrończny zestaw od czterech lat i mieszkam w bloku, nigdy niemiałem problemów z sąsiadami. Wykożystóje go generalnie do ćwiczenia i gry na chałturkach. Bąć co bąć , czy to elektroniczna,akustyczna napewno na kazdej z nich nauczysz sie grac.Niepotrafie ci wytłumaczyc która lepsza? jesteś początkójący no i żecz gustu,muzyka jaką beńdziesz wykonywał? najlepiej jak bys opukal obydwie. no i kwestia kasy,jak za 2 lata beńdiesz posiadal bez problemu 2 tysie na zmiane perki. to twoja wola panie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ortografii
Bardzo wyczerpująca odpowieć na pytanie DominYoo.Nic dodać,nic ująć, masz naprawde wielką wiedze na temat. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha za dużo nie piszę i nie lubię spamu, ale to przegięcie xddd

jareckizbir, nie masz słownika w przeglądarce? :O

 

Bloki - elektryk w innym wypadku staraj się upchnąć akustyka zawsze, bo jednak moim zdaniem trochę inna jest nazwijmy to.. kultury gra na akustyku, lepiej od razu się w to pchać i uczyć wszystkiego na nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrekltk, sorry, on jest, jak sam się nazwał niepełnosprawny, czyt. jest dyslektykiem :P A co by ot nie robić, nie ma lepszego wyboru, zależy do czego Ci potrzebne i jakie masz możliwości, bla bla bla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś bardziej mi się podobają akustyczne, ale hałas niestety może drażnić rodzinkę jak i sąsiadów i tylko to mnie martwi... a elektryczne perkusje hmm... są tak trwałe jak akustyczne? w sensie czy tam się nic nie łamie jakoś zbyt łatwo albo nie pęka? bo na fotach to dość nie trwało wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
się nic nie łamie jakoś zbyt łatwo albo nie pęka? bo na fotach to dość nie trwało wygląda
Mam swoją 4 latka,,nic sie nieuszkodziło,dość często ją transportóje.Jak i elektronika działa bez zażutuw. jedynie wymieniłem spręrzyne dwa razy w stopie,normalna sprawa-jak wymiana oleju w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...