Skocz do zawartości
wikaa

Jaka lepsza?

Rekomendowane odpowiedzi

mnie osobiście Pearl Reference nie przypadł do gustu i pozbyłem się go po dwóch tygodniach

 

Dostałeś za darmo Pearla Reference?

 

@wikaa

Bębniarek słusznie Ci radzi, najlepiej poradź się nauczyciela, któremu będziesz mogła dokładniej wyjaśnić, jakiego zestawu szukasz. A do tego czasu zupełnie wystarczy pad do ćwiczeń. Wszystkie brzmią mniej wiecęj podobnie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś za darmo Pearla Referece?

 

Za darmo nie , choć w sumie porównując do ceny w Polsce to można śmiało powiedzieć że za prawie darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, w takim razie poszukam nauczyciela :) jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się tylko nie okazało , że szybko znudzi Ci się granie i zestaw za 14000 będzie za kilka miesięcy na Allegro za 8000 zł ...

Bo używany shell (Pearl , TAMA itd) kupiony za 5000 zł to nie jest już zabawka , żeby twierdzic "ja chcę odrazu dobry zestaw - a taki musi kosztowac przynajmniej 10 000 zł ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mówię, że to zabawka :) wiem, że nie jest to tani zakup. a o to, że mi sie znudzi, to się nie martw...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. a o to, że mi sie znudzi, to się nie martw...:D

 

Nie mam zamiaru ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za szczerość, ale powiedz, czy sama zapracowałaś na te pieniądze, czy po prostu masz bogatego ojca lub wygrałaś w lotto. Myślę, że te drugie opcje, bo jakbyś sama zapracowała, to byś się bardziej zastanowiła nad wyborem i nie przyszłoby Ci to tak łatwo. Czytając Twoje posty odnoszę wrażenie, że Ci wisi i powiewa, czy wydasz 10 tys czy 110 tys.

Więc ja myślę, że powinnaś bardziej na serio podejść do tematu, skonsultować to "na żywo" z kimś kto się zna dobrze na rzeczy, może przejechać się do sklepu, ale na pewno nie brać w ciemno czegoś, bo ładnie wygląda i kosztuje 15 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłeś blisko :D moja matka kupi mi jaką będę chciała .. dzięki za szczerość :) nie chce brać w ciemno, ale nie zależy mi na konkretnym modelu czy coś. zależy mi jedynie na tym by mieć perkusję, ale taką trochę lepszą. nie ważne czy będzie droga, czy tania, więc dokładnie: wisi mi i powiewa, ile będzie kosztować, ważne, żeby była dobra. chciałam to z kimś skonsultować, dlatego napisałam o tym tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wisi mi i powiewa, ile będzie kosztować

 

Szacun ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seth, Twoje posty robią się coraz stosowniejsze do avatara.

 

hahah. avatar boski, mina rozbrajająca. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się zdaje za wikaa po prostu wygaduje głupoty bo chce się "pochwalic" jak to ma dużo kasy. Po pierwsze jest kobietą, po drugie jak widac nie ma żadnego pojęcia o perkusji. Nie pisze tutaj ze aikaa nie jest bogata. Moze faktycznie ma iles tam zer na koncie, ale tak jak czytam jej posty to tylko jedno mi sie przewija przez mysl:" dzieciak wszedł na forum, bez zadnego pojęcia o perkusji i graniu i pomyslał: " hehe, faje te perkusje. Ciekawe jaka najlepsza jezeli mam x kasy. A zapytam sie na forum i porobie ludzi w H""

Dziękuje, dobranoc.

 

Jezeli kogoś uraziłem to z góry przepraszam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha. no spoko. każdy ma swoje zdanie. może faktycznie to tak wygląda. to prawda: nie mam pojęcia o perkusji, ale na prawdę nie chce jej kupić, żeby szpanować. jeśli kogoś uraziłam, myśli po co ona tu wogle coś pisze, to sory..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wikaa, teraz na serio - z tego jak się prezentujesz na forum, sądzę, że jesteś nastolatką, a takim to różne rzeczy rodzą się w głowie, więc nie podejmuj pochopnej decyzji i zamiast od razu kupować bębny, spraw sobie pada np: http://allegro.pl/pad-cwiczebny-hq-apprentice-7-czestochowa-i1460199890.html i pałki: http://drumcenter.pl/product.php?id=67_Vic-Firth-Signature-Buddy-Rich-SBR i sobie zacznij ćwiczyć podstawowe sprawy, pójdź od razu na 2-3 lekcje do nauczyciela, a on pokaże Ci podstawy i ćwiczenia. Na początku i tak będziesz musiała trochę poślęczeć nad nudnymi wprawkami, jeśli chcesz umieć grać, ale jeśli się po tym zniechęcisz, to nie warto pakować od razu kasy w zestaw. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji:

Po pierwsze jest kobietą,

 

że jak kobieta to nie może lubić perkucji i grać? to tylko dla facetów?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi, u dziewczyn często dochodzi do "słomianego zapału" :P

Nie, żebyśmy jakoś tutaj dyskryminowali dziewczyny, no, ale taka prawda ;)

Znanych perkusistów mogę Ci wymieniać i wymieniać, perkusistek znam tylko kilk(naście?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wikaa, a ja zapytam tak: DLACZEGO chcesz grać na perkusji? :)

 

I to nie jest pytanie żeby Ci dopiec, czy też poskromić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sprostować moje stwierdzenie odnośnie kobiet. Jak to Seth powiedział to nie jest zadna dyskryminacja. Jezeli tak to odebrałas - przepraszam. Seth bardzo dobrze ujął to, o co mi chodziło - wielkie dzięki Seth!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, spoko.

 

chę grać, ponieważ uważam, że jest to cudowna rzecz. kolega mi dał raz sie "pobawić" jego perkusją i to jest na prawdę wciągające. może to banalne wyjaśnienie, ale na serio tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, my wiemy, że chcesz i Ty też wiesz, ale nie wiesz, czy później nadal będziesz chciała ;) A pada i tak prędzej, czy później byś kupiła, więc lepiej zacznij od niego, żeby kilka tysiaków nie poszło w błoto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok, kupię pada. jestem raczej osobą, która jak coś zacznie, to się nie poddaje. może macie rację, że mi się znudzi. ale co z tego? czy przez to nie mogę sobie kupic perkusji?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy przez to nie mogę sobie kupic perkusji?..
Nie, po prostu po co wydawać pieniądze bez sensu, rozumiem, że jesteś jeszcze młoda i nie znasz prawdziwej wartości pieniądza, no ale cóż, kiedyś się dowiesz ;) Bębny mogą poczekać, sam się pierwszych bębnów dorobiłem po 1,5r gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurde. napisałam tu, żeby się dowiedzieć, jaką perkusję najlepiej kupić, a Wy mi zaczęliście wmawiać, że mi się to znudzi na pewno.. i że tylko kasę zmarnuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może macie rację,

 

źle do tego podchodzisz, weź się za siebie i skop za pare lat Sethowi dupe na jakimś drumbattle, coby mu udowodnić, że nie obchodzą Cię żadne głupie stereotypy.

 

trzymam za Ciebie kciuki. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...