Skocz do zawartości
wikaa

Jaka lepsza?

Rekomendowane odpowiedzi

ojej, dzięki :D ja w siebie wierzę. masz rację, za kilka lat pokażę wam film, jak gram i wszyscy, którzy we mnie wątpili zobaczą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F.U., Ty to naprawdę się lubisz z Sethem :biggrin:

 

Ja proponuję tak: jak już bardzo chcesz kupować bębny i sądzisz, że Ci się nie znudzi (ja tak sądziłem i rację miałem), kup sobie coś z półki średniej. Na przykład coś z serii Gretsch Catalina, Pearl Vision i tym podobne. Takie bębny mają przyjemne brzmienie, a Ty i tak nie usłyszysz różnicy na początku. Jak Ci się znudzi - takie bębny łatwo jest sprzedać. Jak Ci się nie znudzi i się rozwiniesz - kupisz sobie zawodową półkę, jaką tylko będziesz chciała - Gretscha USA Custom, Tamę Starclassic, Pearla Mastersa... tutaj każdy bęben jest już na najwyższym poziomie i na pewno się nie zawiedziesz, każdy bębniarz wybiera swoją markę w zależności od upodobań. Daj sobie czas, bo bębny to skomplikowany instrument (ja twierdzę, że najtrudniejszy), który wymaga lat ćwiczeń, żeby coś osiągnąć. Stąd każdy powtarza, że może Ci się znudzić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niektórych może razić trochę ten temat, bo są ludzie, którzy muszą na Amati harować dzień i noc, a Ty przyszłaś i zakładasz taki temat. Uwierz, że ludzie, którzy odpisują na Twoje posty na pewno w jakimś stopniu włożyli pewien trud w zakup pierwszych bębnów i dlatego jest tutaj taka reakcja na Twoje "wisi i powiewa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maniek2000, dobrze mówisz, Polska jest narodem zazdrosnym, który wytyka palcami tych, którzy mogą sobie lepiej pożyć. Jak ktoś się czegoś w życiu dorobił, to ma i koniec, tak powinno być. A my wszystko rozpisujemy, zastanawiamy się i zazdrościmy, czemu sami nie mamy tego i tamtego... A że perkusiści ledwo ciągną z finansami, to jeszcze bardziej się to potęguje. Ale cóż, taki naród ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę odpowiedź na pytanie dot. tematu :)

 

1) bębny: http://drumcenter.pl/product.php?id=8335_Pearl-Vision-VBX-Studio-Concord-Fade

 

2) blachy: http://drumcenter.pl/product.php?id=8854_Sabian-AAX-Limited-Edition-Set-14--16--18--20

 

 

na początek ci wystarczy, jeśli baaaaaaardzo chcesz kupić zestaw.

 

PS. jak będziesz chciała sie pozbyć floora 16" to się odezwij- chapnę go :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wikaa, po prostu nie masz pojęcia o perkusji...

kiedy ja zaczynałem rok temu za mną było tak samo... szukałem perkusji, chciałem grać, mimo, iż nigdy wcześniej nie miałem pałeczek w rękach ;) szczerze mówiąc kupiłem na allegro najtańszy zestaw jaki znalazłem -> czyli legendarny ABIX za 899zł i zobaczyłem czy mnie to w ogóle jara. Po jakimś czasie ogarnęłem co i jak... Też pytałem się na forum pamiętam, założyłem chyba nawet taki temat "Ludwig czy Pearl" ? I co? Każdy miał inne zdanie. Faktem jest, że każda firma ma coś dobrego do zaoferowania.

 

Moim zdaniem musisz po prostu sama poszukać po internecie, testy bębnów i talerzy na YT, albo w sklepie gdzieś, jeśli masz dostęp i sama musisz wybrać co Ci pasuje ;) Mi chłopaki pamiętam doradzali jakiegoś Ludwiga i Sabiany ale sam poszukałem, posłuchałem i wybrałem Gretscha New Cataline i Paisty (które notabene razem kosztowały ponad 5000 - czyli też jakoś nie oszczędzałem) ;)

 

Jeśli masz naprawde DUŻO kasy, to kup sobie jakiś gówniany zestaw (ABIX) który posłuży Ci tak jak mi 2 miesiące (potem na opał) - zobaczysz czy Ci się podoba granie itd. a potem sobie kupisz coś lepszego, tak jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...