Jump to content
Sign in to follow this  
dysio

Tama rockstar vs mapex

Recommended Posts

szukałem i nie znalazłem tego co mnie interesuje o tamie

a na saturna czy pro m poprostu mnie nie stać

to może zadam pytanie tama rockstar VS mapex m ?

Mogę ci sprzedać Mapex mars pro, czyli starszą siostrę pro M za 1700 na pewno rockstar sie z nią nie równa (inaczej kupiłbym rockstar:) )

no niestety nie 1500 to i tak max jak na mnie poza tym tama może byc na raty

to napisze ktoś sensowną opinie nt. tej tamy bo narazie to nikt się nie kwapi :P

szczególnie interesują mnie opinie nt. tamy rockstar bo nigdy na niej nie grałem a mam możliwość kupić taką za 1500zł

Jaki to model rockstara z ktorego roku oraz w jakim kraju wyprodukowany. To dosc istotne gdyz swego czasu seria rockstar nie byla tak masowo produkowana jak to sie obecnie czyni i brzmialy te bebny bardzo dobrze...

Rockstar to porażka!!!!!!!!!!!!!! Chyba że jak to mówi klinik starszy model. Ale Mapex M to bezporównania lepiej brzmiące bębny. W rockstarach i wszystkich tańszych tamach nie brzmi centrala ani werble. Przynajmniej ja mam takie doścwiadczenia (Swingstar - porażka, Rockstar-to samo).

W rockstarach i wszystkich tańszych tamach nie brzmi centrala ani werble.

Akurat w Rockstarze zwykły blaszak 14x5,5 (na Ambassadorze) brzmi naprawdę świetnie jak na tą półkę i szczerze mogę polecić ten werbel.

Mam centrale 22x16 i tomy 12" i 16" Tama Rockstar, rocznik bodajze '98. Powiem tak, jak za kase ktora za nie dalem to brzmia bardzo dobrze. Nie porownywalbym tego z bebnami z wyzszych serii, bo wiadomo, Rockstar to polka dosc niska, ale sam bylem zaskoczony jak je uslyszalem (a nie oczekiwalem wiele). Mysle ze Rockstar z tego rocznika ('98) moze smialo rownac sie z Mapexem M (Pro M juz nie bardzo ;) ). Nie mialem okazji porownac ich bezposrednio, ale obydwa zestawy slyszalem i mysle ze brzmia na podobnym poziomie. O werblu sie nie wypowiadam, bo mam Superstara.

Rock Star lata - 90 - werbel blaszak14”x6,5”super,     tomy głębokie 12”,13”, 16”x16” centrala 22”x16”  brzmienie niskie,

głośne.    Udane bębny.Obecnie rzadko spotykane.