Skocz do zawartości
dysio

Tama rockstar vs mapex

Rekomendowane odpowiedzi

szczególnie interesują mnie opinie nt. tamy rockstar bo nigdy na niej nie grałem a mam możliwość kupić taką za 1500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukałem i nie znalazłem tego co mnie interesuje o tamie

a na saturna czy pro m poprostu mnie nie stać

to może zadam pytanie tama rockstar VS mapex m ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci sprzedać Mapex mars pro, czyli starszą siostrę pro M za 1700 na pewno rockstar sie z nią nie równa (inaczej kupiłbym rockstar:) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie 1500 to i tak max jak na mnie poza tym tama może byc na raty

 

to napisze ktoś sensowną opinie nt. tej tamy bo narazie to nikt się nie kwapi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szczególnie interesują mnie opinie nt. tamy rockstar bo nigdy na niej nie grałem a mam możliwość kupić taką za 1500zł

 

Jaki to model rockstara z ktorego roku oraz w jakim kraju wyprodukowany. To dosc istotne gdyz swego czasu seria rockstar nie byla tak masowo produkowana jak to sie obecnie czyni i brzmialy te bebny bardzo dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar to porażka!!!!!!!!!!!!!! Chyba że jak to mówi klinik starszy model. Ale Mapex M to bezporównania lepiej brzmiące bębny. W rockstarach i wszystkich tańszych tamach nie brzmi centrala ani werble. Przynajmniej ja mam takie doścwiadczenia (Swingstar - porażka, Rockstar-to samo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W rockstarach i wszystkich tańszych tamach nie brzmi centrala ani werble.

 

Akurat w Rockstarze zwykły blaszak 14x5,5 (na Ambassadorze) brzmi naprawdę świetnie jak na tą półkę i szczerze mogę polecić ten werbel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam centrale 22x16 i tomy 12" i 16" Tama Rockstar, rocznik bodajze '98. Powiem tak, jak za kase ktora za nie dalem to brzmia bardzo dobrze. Nie porownywalbym tego z bebnami z wyzszych serii, bo wiadomo, Rockstar to polka dosc niska, ale sam bylem zaskoczony jak je uslyszalem (a nie oczekiwalem wiele). Mysle ze Rockstar z tego rocznika ('98) moze smialo rownac sie z Mapexem M (Pro M juz nie bardzo ;) ). Nie mialem okazji porownac ich bezposrednio, ale obydwa zestawy slyszalem i mysle ze brzmia na podobnym poziomie. O werblu sie nie wypowiadam, bo mam Superstara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rock Star lata - 90 - werbel blaszak14”x6,5”super,     tomy głębokie 12”,13”, 16”x16” centrala 22”x16”  brzmienie niskie,

głośne.    Udane bębny.Obecnie rzadko spotykane.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...