Skocz do zawartości
necrodeus

Fantastick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Kto z szanownych forumowiczów gra regularnie Fantastickami?

Ja musze przynać, ze gram wymiennie z Cabos seconds - i jeżeli Cabosy można określić jako generalnie ciężkie pałki hikorowe, to Fantasticki są lekkie niczym piórka i bardzo przyjemnie się nimi grania.

 

W Drumstorze fantasticki są za 17 zł - VF Nova się chowa :)

 

Jakieś doświadczenia? Spostrzeżenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie takie same spostrzeżenia.

Bardzo lekkie - co za tym idzie, bardzo łatwo jest nad nimi całkowicie panować, czego np. o Cabosach czy NOVAch powiedzieć nie mogę.

 

Ogólnie w tych pałkach nie podoba mi się jedno (chociaż może akurat na taką trefną parę trafiłem, gdyż póki co gram tylko jedną) - wykonanie. Sporo sęków, z których lubią wystawać bardzo wkurzające drzazgi. Sporo czasu mi zajęło, aby je wszystkie zlokalizować i wyeliminować. Ale od tego czasu - gra się cudownie!

 

Powiem tak - moim skromnym zdaniem NOVA i Cabosy nie mają czego szukać przy FANTASTICk'ach. Jak się mają ekonomiki Balbexa do Oski nie powiem, gdyż hickorowych Osków nigdy jeszcze w ręku nie miałem. W każdym razie w przedziale cenowym <21 zł FANTASTICk nie mają godnej konkurencji.

 

PS. Bardzo fajna gierka słowna, jeśli chodzi o ich nazwę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Bardzo fajna gierka słowna, jeśli chodzi o ich nazwę

 

No właśnie co do nazwy to skonstruowałem mały rebus :biggrin:

 

777ab3dffb6d1a1cmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to poniekąd troszkę OT, ale co do hickorowych pałek Oski, to bardzo mile mnie one zaskoczyły. Powiem więcej, byłem w silnym szoku gdyż nie trafiłem jeszcze pałek, które po miesiącu grania nie nosiły by śladów użytkowania. Przez długi czas grałem VF Novą z winylowymi końcówkami, aż tu pewnego dnia moja wokalistka zajechała po drodze do muzyka i za moją prośbą kupiła mia "najtańsze pałki hickorowe". Byłem troszkę rozczarowany że przywiozła mi Oscę ale po dłuższym czasie muszę powiedzieć: (IMHO) jeśli chodzi o porównanie VF Nova a hickorowa Osca, to Nova kuca.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się pokruszyła główka po jakimś tygodniu używania. To były moje jedyne więc może trafiły mi się jakieś wadliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie 2 pary hicorowych 5a i jedną 5b. Ogólnie rzecz biorąc - moje najgorzej wydane pieniądze na pałki. 5a jeszcze jakoś uszły pod względem komfortu grania, ale połamały się niczym zapałki - albo od razu pękały, albo bardzo szybko się strzepiły i nie wiele później się łamały. 5b to katastrofa, są tak beznadziejnie wyważone, że nawet nie mam zamiaru póki co ich dotykać. Klonowe pałki firmy Stage za 6 zł wytrzymały dłużej. Dodam, że nigdy nie miałem problemu z nagminnym łamaniem pałek mimo iż bębnów raczej nie płaskim. Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...