Skocz do zawartości
aldi

Aldi jednak coś gra ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że były głosy, że nic nie wstawiam, a tylko oceniam, to wstawiam dwa utwory.

Zespół ma z pół roku. Projekt w fazie rozwoju. Gramy sobie na razie próby i są to nagrania z prób. Nagrywam na 8 kanałów.

Przyznam, że nie siedziałem za wiele nad miksem, ale nad brzmieniem trochę.

Sorki za metronom w tle - ale to chyba dobrze świadczy ;)

 

Pożądane wszelakie opinie - czy to o brzmieniu, muzykantach, kompozycjach itd.

 

Link do nagrań

 

Dzięki i pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pod wrażeniem. Super się tego słucha, mimo że takie pokitwaszone, to jest muzyczne bardzo.

 

Z narzekania

 

W pierwszym numerze przydałoby się jakichś blastów wstawić trochę.

 

No i kompozycje są bardzo liniowe pod względem dynamicznym. W pierwszym cały czas czekałem, że perkusja wreszcie wejdzie - nie, cały czas pukasz tak samo, nie przeszkadzając gitarzyście. W drugim - żeby np. gitary puściły bębny solo - też nie. Może taka jest koncepcja tego materiału, nie wiem, ale mnie by korciło, żeby pokombinować z bridgami, efektami na gitarze, solówkami. Zobacz np. jak gra Deerhoof, to podobny gatunek (tak aldi - nie łamiesz barier, niestety :razz: ), posłuchaj i pomyśl, czy nie jesteście za spokojni.

 

A jakbyście jeszcze jakąś fiśniętą wokalistkę zatrudnili, to ho ho - w Zetce by poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
posłuchaj i pomyśl, czy nie jesteście za spokojni.
No nie - jest dużo spinek naokoło zespołowych ;)

 

Są i poimprowizowane utwory - tylko ich nie wstawiałem z różnych względów na razie.

Dzięki i pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, wole taka perkusje niz jakies chu*we covery death metalowe ktore dzieciaki masowo wrzucaja na youtube. Ladnie zagrales, wszystko buja, slucha sie z przyjemnoscia - powinniscie teraz zalatwic jakis subtelny kobiecy wokal i dzialac:) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! Doczekałem się, żeby aldi coś wrzucił! Nie wierzę.. Jak dla mnie bomba, wszystko groovi, ale tak jak napisał wcześniej tutkaprof, trochę tak za spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedze zjarany i powiem Ci ... ,ze weszło ;) i to zajebiscie .interesujący klimat ,gitara świetna i cała kompozycja zażera w pełni!TwojA gra na poziomie .podziwiam.elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tą wokalistką?

 

To ma być zespół alternatywno-blues-rockowy.

 

W zamysłach jest saksofon.

 

Może jeszcze Pionokio się wypowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldi,

a jeszcze jakby striptease był, to sukces murowany, NIE?

Dobrze mi się gra na Twoim Pearlu!

:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd tytuł Piorun ?

Bo charakter kawałka na to nie wskazuje. Po piorunie bym się spodziewał czegoś więcej niż po papierosku. A tu takoż-samy chilloucik. :biggrin:

 

Zabębnione przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabębnione przyzwoicie.
A no - do Gerarda nie mam co stawać w szwanki, ale też nie w głowie mi kochanki.

 

Dlatego bębnię rozmaicie - że przez głowę Ci przeleci, że to nicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...