Skocz do zawartości
DOCTOR

JAKI SOFTWARE BRZMIENIOWY??

Rekomendowane odpowiedzi

Mam elektroniczną perkę Yamahy, jednak chciałbym uzyskać lepsze/inne brzmienia z poszczególnych instrumentów, ponieważ te modułowe są takie sobie.

Jakie oprogramowanie najlepiej się sprawdzi, czy EZdrummer, Addictive drums, czy coś innego, aby po podłączeniu modułu mieć możliwość manipulowania z dźwiękiem każdego bębna i blaszki osobno?

Dodam, że męczę sprzęt wyłącznie w domu dla czystej przyjemności grania więc cechy estradowo sceniczne oprogramowania i koniecznego hardwaru nie mają dla mnie żadnego znaczenia.

 

[ Dodano: 16-04-2011, 07:52 ]

Po wstępnym rozeznaniu tematu zapytam inaczej:

ADDICTIVE DRUMS czy SUPERIOR DRUMMER 2 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wstępnym rozeznaniu tematu zapytam inaczej:

ADDICTIVE DRUMS czy SUPERIOR DRUMMER 2 ??

Ja osobiscie wole SD2.0 miałem w rekach też ADDICTIVE DRUMS i jakąś nie przypadł mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem styczność z obydwoma programami i też wolę SD2.0.

Do AD trzeba dodatkowo mieć MIDI mapery żeby uzyskać płynny hihat i funkcję tłumienia talerzy (choke). SD2.0 po prostu to ma i super brzmi! Chociaż w AD bardziej podoba mi się brzmienie blach ale funkcjonalność jest ważniejsza dla mnie. Lepiej inwestować w SD2.0!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi! Wielka ulga, bo kupiłem sobie w prezencie świątecznym SD 2. Jeszcze nie instalowałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...