Skocz do zawartości
vanpeld

Nuty na Perkusję

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję nut (nie tabów) do Toxicity by SOAD. Gdyby był ktoś w posiadaniu i mógł udostępnić...

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze.... takie rzeczy to ze sluchu grac i sie cwiczyc w umiejetnosci bycia tworczym a nie wszystko z nut grac... eh... :P blokujesz umysl :P z reszta juz widzialem te nuty i one sa cale w 6/4 wiec gratuluje szczerze temu prezesowi co to pisal i zycze powodzenia w rozczytywaniu...;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam kilkadziesiąt książek na zestaw/werbel funk,rock,jazz,twin etc. (raczej zawansowane);) jak byłby ktoś zainteresowany to mogę pokserować je i się powymieniać ... pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Był już na forum temat związany z tabami na perkę, lecz ja osobiście wolę grać z nut. I o ile o tabulatury na gary nie jest łatwo w internecie, to nut, prawie że wogóle nie ma. Przynajmniej mi się nie udało nic znaleźć, wszystko co mam na nutach to Metallica i Nirvana z każdego po jednym :).

 

Może ktoś z Was zna jakąś stronę z nutami. I nie chodzi mi tu bynajmniej o ćwiczenia, bo takich jest trochę, tylko o znane utwory rozpisane na nutach.

 

 

Czy do nirvany masz moze smells like spirit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydały by mi się nuty do jakichś ciekawych rytmów.

Ma ktoś takie dla w połowie zaawansowanych perkusistów?

 

[ Komentarz dodany przez: MOstry: 15-04-2011, 12:36 ]

Spam, spam, spam... dodatkowo czerwony kolor niezgodny z regulaminem. Dostajesz ostrzeżenie. Przeczytaj regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest sprawa, potrzebuję nut do The Kids Aren't Alright grupy Offspring. Ale nie, że ich po prostu potrzebuję, tylko potrzebuję ich tak bardzo bardzo ;) Liczę na Was, sam niestety ich nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niechce żeby kupowanie było konieczne...

Wg. starego przysłowia: Za darmo, umarło.

 

Czy do nirvany masz moze smells like spirit?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

[ Dodano: 08-10-2010, 10:04 ]

kebrzyk, Widzę, że masz tam całkiem fajne zbiory, pewnie zaraz coś ściągnę, żeby się po edukować. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie moze jakies dobre ksiazki do nauki compingu na vibrafonie ? prosze dajcie cos ;) przyszlosc moich studiow w katowicach zalezy od was ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam, nie znam się, ale z ciekawości zapytam, co to jest ten "comping" na wibrafonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak grasz zalozmy standard jakis, to mozesz grac sobie na przyklad temat, solo albo wlasnie comping, czyli podtrzymujewsz harmonie z pianem albo z basem zalezy od skladu :)

 

PS:mam ksiazke Voicing and Comping ale nie jest jakos powalajaco ksztalcaca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie. ogólnie comping możesz nauczyć się rytmicznie, z książek do tych rzeczy (nauczysz się podstawowych fraz). Do compingu harmonii wydaje mi się, że bardziej przyda się książka do fortepianu...

 

No i pamiętaj- najwięksi gracze nie mają 1000 zagrywek, tylko 10 - i każdą uczą się grać na 100 sposobów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i pamiętaj- najwięksi gracze nie mają 1000 zagrywek, tylko 10 - i każdą uczą się grać na 100 sposobów ;)
Piotr Biskupski na warsztatach w sobotę w DC o tym mówił. Dzięki temu teraz wiem w jaki sposób można jeszcze ćwiczyć rudimenty, tj w różnych kombinacjach między rękoma i nogami, z różnymi akcentami, od przodu, od tyłu itd itp, są dziesiątki, jak nie setki, kombinacji. Teraz mam na to taką zajawkę, że wszystko co ćwiczę, to są właściwie same paradiddle w różnych kombinacjach. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi dokladnie o wyglad akordow na wibrafonie.. bylo cos takiego ze powinno sie zamiast prymy grac none i chyba zamiast kwinty septyme albo na odwrot :P wlasnie chcialem sie dowiedziec o tych zaleznosciach jak to ma wygladac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Claire Edwardes - Vibraphone Concerto movt. 1 by Emmanuel Sejourne

 

ma ktos moze nutki do tego utworu ? baaardzo prosze o pomoc wazne ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinnam mieć te nuty tylko pogrzebać muszę. Dla mnie osobiście jest to najpiękniejszy koncert wibrafonowy. Jak go słucham to łza mi się w oku kręci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...