Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , widzialem podobne tematy , ale jakos odpowiedzi mnie nie usatysfakcjonowaly , mianowicie szukam twina w cenie Ok . 2 tys .

Na co patrze przede wszystkim ? :

- cena nie moze przekroczyc 2,5 tys .?

- chce aby stopka byla trwala i uniwersalna

Czekam na jakies propozycje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam takich tematów :???: Chcesz kupić stopkę z najwyższej półki i nie wiesz co kupić :lol: Nie ma do wyboru 150 modeli 60 producentów jest ledwie kilka sprawdzonych i docenionych przez graczy produktów. No i cena około 2000 ale nie może przekroczyć 2500. To około 2000 czy około 2500?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ramzesPL, Dzieki za offtop ...

Tak nie wiem co kupic bo to bedzie moj 1 twin , a zarazem taki na ktorym pogram dlugie lata nie chce bawic sie w tanie zabawki , skoro nic nie wniosles do teamtu daruj sobie takie komentarze .

 

[ Dodano: 13-05-2011, 12:58 ]

ramzesPL, okolo 2 tys i nie moze przekroczyc 2,5 to chyba proste i logiczne ?... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem pierwszy twin. Wiele osób powie to samo co ja. Z takimi pieniędzmi to się idzie i samemu ogrywa żeby nie wpierdzielić kasy i za dwa dni powiedzieć "kurde jakoś tak nie wygodnie się gra" i sprzedać za 60-70% ceny sklepowej. Idź do sklepu wybór nie jest duży ograj i kup. Moześz kupić Yamaszke 9500, Dw 5000, Iron cobre, Eliminatora, Mapexa Falcona do tego jeszcze 1000 zł zostanie na wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary w pobliżu masz sporo innych miast. Jarosław, Dębica, Mielec, Stalowa Wola, Tarnów......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym profesjonalnym twinie prędzej czy później wysiądzie Ci przegub. Porządne przeguby robią jedynie CK i Pearl w Demon Drive. Można też kupić przegub heavy duty DW, ale nigdy nie maiłem z nim do czynienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Satass666, a rozwazam taka opcje , tylko jaka jest teraz dokladna cena tego cacka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biblu$,

2775 + 33 zł wysyłka kurierem ewentualnie 150zł własny motyw na footboardzie.

Ja niech tylko dorwę większą kasę i kupuje odrazu !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Satass666, kurde to cos kolo 3 tysiow ... kosmiczne pieniadze ...

Tzn ze moge miec wlasny grawerunek tak jakby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, znajdź użytkownika o nicku ARI i niech ci wyśle zdjęcia CK, albo znajdź jego set na forum. Ma właśnie swoją grawerke na pedale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dołóż kilka zł i kup Czarcie kopytko !!

 

I wyciśnij z niego 10% możliwości super zakup :roll: to ma być jego pierwszy twin wystarczyła by jakaś yamaszka albo dw 5000 po co czarcie nie ogarniam takich "doradzaczy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma tyle kasy przeznaczone tylko na stopę to po co się ma ograniczać? Może akurat ma taki talent i zapał do ćwiczeń że po jakimś czasie wyciśnie więcej niż 10 procent możliwości i go DW czy inne Iron Cobry zaczną ograniczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam mozliwosci czy nie , ale porozmawialem z nauczycielem i powiedzial to samo co ramzes , chyba zainwestuje najpierw w sprzet tak do 1,5 tys ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestuj w najwyższe półki, ale bez direct drive'a. Czyli tak jak koledzy proponowali: Tama Iron Cobra, Tama Speed Cobra, Pearl Eliminator, Yamaha 9500, Dw 5000. Jak będziesz dbał o takiego twina to sprzedasz go bez problemu później za bardzo dobre pieniądze, a są to stopy najwyższych półek i używają ich profesjonaliści. Nie zawiedziesz się, a nauczysz się bez problemu grać i potem będziesz mógł się przesiąść bez większego problemu na jakieś szatańskie stópki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzin, przychylam sie do iron cobry , gralem na dw 5002 , jakos tak za bardzo lekko mi sie na nim gralo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do lekkości - kwestia indywidualnych ustawień i naciągu sprężyny. Masz odpowiednią ilość kasy, to wybierz się do sklepu, ograj sobie te stopki jak będą mieli i wybierz tą, która najbardziej odpowiada Twojej nodze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzin,

Rozwazam przejazdzke do bydgoszczy , do DC ...

Wtedy wlasnie nie ,, ustawielm " sobie jej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mam mozliwosci czy nie , ale porozmawialem z nauczycielem i powiedzial to samo co ramzes , chyba zainwestuje najpierw w sprzet tak do 1,5 tys ...

 

:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizyta w BDG jest dobrym wyjściem, ekipa z DC na pewno pomoże wybrać coś dla Ciebie. Nie zastanawiaj się, tylko wpadaj! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pectus,

Szkoda ze bydgoszcz tak daleko odemnie jest ;( ...

Ale chyba pociagiem sie przejade .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już niestety musisz wybrać. Aczkolwiek, wydaje mi się, że pojechać i obstukać wszystko na miejscu i kupić stopkę nawet za ~1,5 tys. (+ bilet w 2 strony) to lepsza opcja niż wydać 2 tys. w ciemno. Chyba, że jest gdzieś bliżej jakiś sklep perkusyjny/muzyczny tak samo dobrze zaopatrzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pectus,

Zapewne bilet nie kosztuje majatku , no za stopke chce dac ok 2 tys moze mniej , wiec no coz , raczej pojade , a nie wykluczam ze kupie przy okazji jakies paly i blaszke mozej jakas wiec , wieksze zakupy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

Na Twoim miejscu nie kupowałbym nowej stopy, tylko pierw ograł sobie po sklepach różne modele i następnie poszukał używanego dobrego egzemplarza modelu, który przypadnie Ci do gustu. Dopiero w ostateczności jak nie będziesz mógl znaleźć dobrej oferty to wtedy pkusić się na nówke.

 

Z tego co mówisz - nie masz doświadczenia z twinem, nie wiesz czego tak na prawde potrzebujesz. Kupisz coś nowego za większa kase, będziesz myślał że jest OK ale któregoś razu pograsz na innej stopie, która Ci będzie o wiele bardziej pasować i wtedy będziesz sobie pluł w brode.

W ten sposób zaoszczędzisz sporo kasy, a nawet jeśli będziesz później chciał stope wymienić to będziesz mało stratny jak kupisz używke.

 

Na swoim przykładzie - kupiłem używanego DW w świetnym stanie za 1000zł co było niebywała okazją kilka lat temu. Sporo na niej pograłem, lecz po roku grania zaczęły wychodzić minusy konstrukcyjne tej stopy pomimo że była tak zachwalana lub chociażby to, że światowi perkusiści na niej grają. Przez ten czas nabyłem doświadczenia w technice gry, oraz pojęcia czego tak na prawdę potrzebuję. Dodam że przed DW miałem 2x stopki marki Taye

 

Dopiero po tej "przygodzie" zdecydowałem się na zakup nowej stopy, którą było Czarcie Kopyto bo wiedziałem czego chce mimo że tej stopy nawet wcześniej nie ograłem (miałem zetknięcia z różnymi stopami jak Axis, Eleminator, DW, Iron Cobra, Yamaha, Mapex i inne mało znane marki), ale poznałem co to Direct Drive, Longboard i było to zdecydowanie coś dla mnie.

 

 

Co do samej grawerki na CK, to wygląda ona tak:

stopai.jpg

Po malowaniu grawerki przeze mnie

 

stophe.jpg

Przed malowaniem

 

BTW: Czy jest sens robić sobie na stopie grawerke za 150zł? :)

Ja mam ją tylko dlatego, że kiedy kupowałem stope, to była to pierwsza partia wykonywana (dokładnie 11-ty Twin :) ) i grawerke otrzymałem za darmo, no i stopa wtedy była tańsza niż dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...