Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Ci się ta 13ka sprawuje? Ograłem ich tyle i kazda brzmi dla mnie jak dodatek do spongeboba... Za ciche, za wysokie, za mało wygaru, tylko na toma to dać. Możesz coś nagrać? Najlepiej w niskim stroju. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werbel? Jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem Powerstroke 3, ale mimo usilnych starań brzmiał jakbym uderzał tom ze sprężynami. Założyłem Powerstroke 4, jest idealnie. Kwestia odpowiedniego stroju, no i gustu, jednemu pasuje, drugiemu nie. Czy mogę nagrać? Mogę. Czy chcę? Nie. Czy chce mi się bawić w zmianę stroju tylko dla ciebie? Oczywiście że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seeker, Jak się zgrywają te dwa X-plosiony, i czy poza wybuchowymi akcentami można ich używać jako rytmicznych? Bo planuje zakup tych właśnie dwóch talerzy i miło by było się czegoś o nich wcześniej dowiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18" jest świetny zarówno do akcentów jak i do typowego crashowania. 16"- używam jej głównie do akcentów, jako rytmicznego nie miałem okazji. Co do zgrania- zależy co masz na myśli. Ja lubię kiedy mniejszy talerz przebija się podczas akcentów gdy crashuję większy, niektóre blachy się wtapiają i są słabo słyszalne. Tutaj takiego problemu nie mam.

 

 

PS. Z nowości- doszedł 18" HHX O-Zone oraz świetny podwójny statyw łamany Mapexa :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seeker, ładny set. Jak się spisuje Holy China? Bo sam na nią zbieram. ;)

 

AAX X-plosion świetne blachy. I do crashowania, i do akcentów. Polecam. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metaldrummer, Holy mam już dwa lata. I powiem szczerze, potrafi zaskoczyć. Nie jest wbrew pozorom tylko chinką do mocnej muzyki, można też grać na niej z mniejszą dynamiką. Mam wykończenie natural i czasem myślę że lepsza byłaby brilliant- więcej trzasku itp, ale i ta jak najbardziej spełnia wszystkie wymagania. Kto wie, może brilliant też sobie kupię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem holy i stwierdzam że paragon jest lepszy, wbrew pozorom lepiej się przebija przez gity niż holy. mimo że nie jest tak głośny, ot taka dziwna ciekawostka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas zakupu holy zauważyłem wiszącego obok paragona- stuknąłem kilka razy- nie wiem, ma w sobie coś dziwnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy ma inny gust ja przez kilka miesięcy miałem razem paragona z holy oraz na próbach dwie wisiały koło siebie, mimo wszystko paragon się lepiej przebijał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...