Skocz do zawartości
Domag

KAANARY - videosy kapelki w której się tłukę

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=vk8oM2lqKvs

 

http://www.youtube.com/watch?v=EYLg1kbExa0&mode=related&search=

 

2 powyższe z Jameson Pub w Rzeszowie z 1 marca tego roku, a ten niżej z Sanoka z 18 lutego.

 

http://www.youtube.com/watch?v=seq22a9jI0w&mode=related&search=

 

Wszystko zagrane na moim ubogim (szczególnie w talerze) :smile: zestawie.

 

 

Oczywiście zapraszam do komentowania - zarówno muzy, zespołu jak i mojej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem na Waszym koncercie w Brzozowie. Masz naprawde ciekawy sprzet. Pierwsze wrazenie po Waszym wyjsciu na scene - "Kazdy z tych kolesi jest z innej bajki! O_o". Ale naprawde milo mnie zaskoczyliscie, super muzyka na dobrym poziomie.

Nawet pamietam, ze uscisnalem dlon basiście i wokaliście po koncercie Milczenia Owiec : D

 

Sam gralem w kapeli o podobnym klimacie, lecz posypalo mi sie Malowiele. ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię, ale małe sprostowanie - ja gram z chłopakami od tegorocznego WOŚPU, w Brzozowie grał jeszcze poprzedni pałker Radek (prywatnie mój znajomy). Ja takiego sprzętu jak on jeszcze długo miał nie będę, ale mam za to inne atuty ;) , które sprawiły, że zapragnęli mnie w trym składzie z powrotem - bo grałem z nimi jeszcze jakieś 4 lata temu przez rok, ale odszedłem, by poświęcić się gitarze i komponowaniu w moim własnym zespole - jednak zamiłowanie do bębnów zwyciężyło - i oto wracam :smile: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie podoba mi sie. Troche tajemniczo to zabrzmialo, kiedy napisales o tych atutach.. ;d

 

Taka drobna uwaga jeszcze.. Ograniczylbym na Waszym miejscu teksty o milosci, Panowie ;) Nie, zeby coś, ale mysle, ze az roi sie od tego O_o

Podoba mi się mix 'Lokale', zwlaszcza zabawa poglosem. Slucham tego aktualnie na beznadziejnych glosnikach, ale slychac, ze realizator w studiu nie marnowal czasu :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, fajnie z Kaanarami gracie :) Podoba mi sie.

Ale PURE HATE to całkowicie nie moja muzyka :)

 

Jaki masz sprzęt? Amati?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Pure Hate bardziej mnie miażdży! :D

Fajne fajne, masz jakies pro nagranie? :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzętu to na na filmikach z Kaanarami grałem na bębnach Słowik :smile: , które po mojej interwencji całkiem znośnie zabrzmiały (wymiana wszystkich naciągów, wykręcenie tłumików wewnętrznych, nastrojenie ;) , a wtedy z Pure Hate grałem na Yamaha Stage Custom, która jest własnością klubu Rejs, swego czasu odkupioną od Krzyśka Panasa, mojego kumpla z Łańcuta (obecnie mieszka w Warszawie, gra z zespołem TheCalog).

 

Z PH nie mamy jeszcze studyjnego nagrania, bo to młody band i jeszcze trzeba popracować, ale myślę, że po świętach będziemy coś myśleć, a 2 kwietnia czyli w poniedziałek wchodzę do studia zKaanarami - to będzie moja pierwsza sesja studyjna na bębnach, więc trzymać kciuki ;)

 

Obecnie używam tylko centrali i werbla od słowika, natomiast tomy mam 12" i 13" Mapex Mars, i floor tom 18" mapex proM, a w czerwcu jadę do pracy za granicę zarabiać na coś konkretnego :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...