Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

  1. Earlier
  2. Witam! Chciałem się podzielić z wami nagraniem krótkiej solówki z ostatniego koncertu plenerowego z moim zespołem Empty Temple. Bębny (tomy i centrala) brzmią - jakby to dyplomatycznie ująć? - mocno średnio, ale takie były wystawione. Nagranie z telefonu, także cudów nie ma, ale może komuś się spodoba. Co sądzicie?
  3. Dzień dobry Mam ofertę kupienia perkusji Mapex Pro M Zebra Edition w niezłym stanie. Jest tylko mały problem z wyceną tego zestawu ze względu, że jest to wersja Zebra, która chyba jest sporo droższa od zwykłego Mapexa Pro M i zdaje się jest z innego klonu. Zwykły Pro M chodzi mniej więcej w cenie 2-2,5 tyś za shell set, zależnie od stanu (tak mi się przynajmniej wydaje). Ile więcej warty jest analogiczny zestaw w wersji Zebra Edition w dobrym stanie?
  4. Mam perkusję elektroniczną DigDrum i zauważyłem taki problem, że bijak (przy zostawieniu go w "naciągu") odbija się wiele razy takich mikro uderzeń, drga przy tym czarnym krążku. Czy ktoś z Was też tak miał? Może jakiś sposób na to znacie? :)
  5. Przeprowadziłem się do nowego mieszkania i obawiam się, że papierowe ściany nie wygłuszą stuków elektronicznych bębnów. Przed zakupem chciałbym to przetestować - podest z dobrych materiałów już mam. Czy ktoś z Trójmiasta może mi na jeden dzień pożyczyć stopę i może hihat z jakiegokolwiek elektronicznego zestawu? Nawet odpłatnie.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...